Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha azt érzem szüksége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha azt érzem szükségesnek a barátomtól, hogy csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

Számomra is megmagyarázhatatlan miért érzem ezt, viszont az eddigi barátaim azzal izgattak fel igazán ha úgy viselkedtek velem mint aki csak szexre való és aki csak arra jó. Az sosem tüzelt fel igazán ha csak pátyolgatva voltam általuk.

Normális ez? Mi lehet az oka?



2019. febr. 11. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt megbeszélted vele is?
2019. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem adom a szájába, hogy hogyan viselkedjen:/ az olyan lelombozó!!
2019. febr. 11. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem is tud róla, hogy te erre vágysz?
2019. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Találja ki! Ő a férfi..
2019. febr. 11. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Férfi, nem gondolatolvasó.
2019. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy az a baj, hogy a jelenlegi pasidnak többet jelentesz, viszont nem képes igazán felizgatni azzal, hogy használ téged? Ezért kidobnád? Mondjuk nekem csak szexre kellenél az biztos.
2019. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen! Azt akarom, hogy szeressen de használjon is.

Hát te még arra sem kellenél nekem:D

2019. febr. 11. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne is mondd inkabb neki jobban is teszed. Ha elmondanad azt gondolna nem O erdekel teged, hanem csak a szex. Az meg mar regen nem jo, ha valaki leginkabb egy kapcsolatban a szexet latja. Legyen rendszeres szex, de azert egy kapcsolatnak nem csak arrol szabad szolnia. Ha ilyen ,,elvarasod" van akkor meg parkapcsolatra nem allsz keszen. Inkabb addig kalandozz mig meg nem komolyodsz.
2019. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális ez? Nem nem normális.


Mi lehet az oka? Valószínüleg nem volt egy határozott apa, vagy báty aki neveléssel megakadályozta volna ezt az elk.rvulást. Én biztos nem hagynám. Elkorcsosultak az értékrendek. Mit várjunk, ha Győzike félék "sztárok" tudnak lenni, ebben az országban?



Egyáltalán mi értelme van ennek? (Azon kívül, hogy tényleg k..vának fognak tartani)

2019. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!