Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esély van rá hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá hogy a Kívánlak.hu-n nem prosti "hirdet"?

Figyelt kérdés

Van rá esély hogy egy valóban szexet akaró -nem bányarém és nem is fizetős- nő fent legyen és szexet akarjon egy idegen ferfival?


Társkapcsolatról már lemondtam, egyszerűen a tinder badoo es társai nem alkalmasak erre egy átlag férfinak.


Prostitutálthoz járkálni sokba van, viszont a szex hiányzik.



2022. dec. 23. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

0%


Átlagos lányt keress haver.

2022. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

A társkeresést én is elengedtem. Kaptam már meg nem egyszer lányoktól, hogy helyes vagyok. De mégse jön össze semmi. Az ilyen szexpartner keresők is esélytelen dolgok, kevés rajta a nő, azok is tartanak már elég szeretőt maguknak.

Szóval maradnak a prostik, arra meg nem vagyok hajlandó, pedig telne is rá. Ez van, van akinek nem sikerül semmi. :D

2022. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Én tinderen meg badoon is találtam már nőt. De ott van a viszony, a vagyaid. Ezeken is. Én alapból csak hosszútávra keresek szex partnert.


43 F

2022. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1: dehát azt se találok :D


Most a netes keresést nem számítva én próbálkoztam már tényleg annyi helyen és módon hogy leírni is hosszú...

Random "tetszik, megszólítom" módon az utcán... sorban állás közben a boltban... koncerten... parkban...

Volt 2 olyan eset hogy eladó csajszi tetszett meg, mindkettőnél próbálkoztam is...

Ismerős által "leszervezett" randim is volt.. na azt végképp hagyjuk...

Strandon...

Szórakozóhelyen, bárban... tényleg annyi helyen hogy nem is tudom. Az arányok kb úgy alakultak hogy a face to face találkozókból mondjuk kb 50 esetből 45nél úgy koccoltak le mintha ott se lennék. 1 elküldött anyukámba. 1 közölte hogy kikéri magának és barátja van (nem volt a homlokára írva), 1 konkrétan kinevetett és 2 csajszival beszélgettem 10 percnél többet. Abból az egyik adta meg az elérhetőségét és abból se lett semmi.


3: akkor te valamiféle Adonisz vagy. Gratulálok

2022. dec. 23. 22:24
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha tudsz csajozni akkor van rá esély, de szerintem a kívánlakon a hirdetők nagy része prosti. Miből gondolod hogy ott nagyon más emberek lennének mint a legnépszerűbb oldalakon?

Ha alkalmit akarsz menj swingerbe amelyik erős gangbangben. Ha normálisan viselkedsz és egy alap szintet megüt a külső megjelenésed akkor talán bevesznek x. szereplőnek az adott gangbangbe.

2022. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem is az hogy alkalmit keresek... azért keresek alkalmit vagy folyamatos szexkapcsolatot, mert egész egyszerűen nem jön össze hogy kapcsolatom legyen. Az lenne az ideális persze de ha egyszerűen ilyen a statisztikám akkor az elég lelombozó.


És azért gondolnám esetleg hogy ezen az oldalon összejöhet, mert végülis ez lenne a célja az oldalnak... ha a rosszlanyokra mennék akkor ott meg az az evidens hogy fizetős a buli.

2022. dec. 23. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
#6 ajjaj barátom rossz hírt kell közölnöm veled. Az alkalminál is ugyanazokat a feltételeket fogják a nők támasztani mint kapcsolatnál, szimpátia, vonzalom, bizalom, vágy. Sőt egy alkalminál, szexkapcsolatnál eme négy tényezőből sokkal többet kell villantani mint normál kapcsolathoz (főleg a vágy, vonzódás kettőséből) mivel ott nem tudod a személyiséggel, odafigyeléssel kompenzálni a hiányosságokat. Ha normál kapcsolatra nem tudnál nőt "felcsípni" akkor szexkapcsolatra pláne nem fog sikerülni.
2022. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Szóval azt mondom neked maradj inkább a normál kapcsolatnál ÉS ne egyből dugni akarj. Előbb ismerd meg, a Nőt, az embert hódítsd meg utána kapsz meg tőle bármi mást.
2022. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Szia.

Fent vagyok.

De senki nem is nagyon válaszol ott

2022. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na jól van, akkor marad a prosti meg a kezem!
2022. dec. 23. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!