Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérjem meg erre barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg erre barátnőmet? Nagyon kínos lenne?

Figyelt kérdés
Szeretném ha megengedné, hogy a menstruációja alatt, orálisan kényeztessem. Lányok, nők, ti hogyan reagálnátok egy ilyen kérésre? Belemennétek, vagy ez már túlságosan bizarr kérés?

2022. dec. 24. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a szádat beszédre is érdemes használni, így szépen elé állsz, és felteszed neki ezt a kérdést, természetesen ha nem engedi, akkor ne erőltesd a dolgot, nem mindenki díjazza az ilyet
2022. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Intim kelyhet használok, ha menstruálok nem érintkezik a vérrel orál közben a pasi, úgyhogy akkor is engedem a nyaládt.
2022. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem nem nem

En a barátommal akkor is lefekszem ha megvan, de az hogy mensi kozbe oralidan kenyeztessen kizarva

2022. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Bizarr az biztos, de ülj le vele és kérdezd meg tőle. Ha nemet mond akkor ne erőltesd tovább.

Én személy szerint a csiklóizgatásig engedem olyankor, ha jól tud esni.

2022. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Intim kelyhet használok, ha menstruálok nem érintkezik a vérrel orál közben a pasi..."


Az nem jó, pont a vér a lényeg.

2022. dec. 24. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
fuj de kbszott undorito vagy
2022. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Az intim kelyhessel egyet értek, úgy abszolute benne lennék. De volt már olyanra is példa, hogy egy sráccal szexeltem jó katona vérben is harcol alapon és elkezdte a puncim enni, pedig semmi tampon vagy kehely nem volt benn és elég erőteljesen véreztem. Engem nem zavart, mondjuk meglepődtem rajta.

Párodat azért kérdezd meg előtte, meg érdemes első körben egy közös zuhanyzás során próbálkozni, ha finnyásabb a csaj

2022. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Aladdin21 ***** válasza:
93%
Te vagy az Vlad?
2022. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Aonime ***** válasza:
100%
Tényleg semmit nem szoktam rögtön elítélni, mindekinek meg van a saját perverziója, de ennél nem is tudom hogy olvastam e már itt undorítóbb dolgot
2022. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez undorító.
2022. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!