Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha gondolatban bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha gondolatban bejön utóbbi időben az hogy egy másik srác is megd*gná a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Akár úgy hogy előtte én is csináltam barátnőmmel vagy előbb a másik srác utána meg én,esetleg 2 fiú 1 lány persze csak heteró alapon.
2022. dec. 22. 19:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szép,sportos csajszi és sok más pasi is odavan érte,de ehhez már hozzászoktam és nem zavar:)
2022. dec. 22. 19:56
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked és neki is normális, akkor igen. Ideje lenne megtanulni, hogy ahol senki nem sérül testileg/lelkileg, az mind normális. Fölösleges itt kérdezgetni. A szádba is szarhat és csámcsoghatsz rajta, az is normális, ha ez nektek bejön, a szélsőséges példával csupán érzékeltetni akartam, hogy senkire nem tartozik a magánéletetek ezért senki nem is kell bírálja.
2022. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Alapszabály: minden normális amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS minden résztvevő felet izgatja, akarja. Jelen esetben a hangsúly az utóbbin, mivelhogy aki nincs ott annak semmi köze hozzá. Gondolom ha csak 1:1-ben vagytok ott sem kérdezed meg a szomszéd Margitka nénit mit gondol a kutya pózról, vagy az orálról. Szóval ez a kérdés az amit a csajoddal kellene először megbeszélned csak utána minden más.
2022. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha közösen akarjátok akkor igen normális és a ti dolgotok.

35 vagyok, van egy fiatal 19 éves pasi aki azt élvezi ha nézheti ahogy a barátnőjét idősebb pasi kezeli.

Élvezik mindketten.

Netes ismeretség, laza haveri kapcsolatban vagyunk.

2022. dec. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
En megdugnám
2022. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mutatsz kepet a parocskadrol, kerlek? :)
2022. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is izgat,benne lennék 2f+1l felállásban!
2022. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha mindketten akarjátok akkor mindent bele.


Szívesen megnézném a hölgyet. :)


22f

2023. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Teljesen normális, sőt nagyon élvezets és klassz "játék".


Erősíti a kapcsolatot, ha igazán egymáshoz valóak vagytok.

2023. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is ezt szeretné. Mármint, hogy még egy pasi legyen velünk. Párszor voltunk swingerbe, de még csak a simogatásoknál tartunk.
2023. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!