Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostihoz ha megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostihoz ha megyek és ha egyből elkezdem simogatni a fenekét az bunkóság?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha már beengedett, köszöntem és rendeztük amit rendezni illik… Ha még a fürdés előtt feltérképezném kicsit a testét a képeimmel, az nagyon-nagy illetlenség lenne, vagy nem zavarja Őket?

2022. dec. 25. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
A képeimmel = kezeimmel*
2022. dec. 25. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltál már nála akkor nem probléma,egyébként nem biztos,hogy örül neki.De úgy is fog szólni,ha zavarja.
2022. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnél nem gond, elsőre kb oké, én is így szoktam kezdeni. Ha nem vagy tapló, és nem gondolkodás nélkül, erőszakosan mész az érzékeny részeire, akkor nem látok belőle gondot
2022. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem gond. Azért mentél, kifizetted, simogathatod.
2022. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt akarja hogy vissza járj nem fogd te szolni.

Ami nem faj neki és engedi az minden mehet … majd szól.

2022. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!