Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kérjek meg egy nőt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek meg egy nőt, hogy leszopjon?

Figyelt kérdés

Sosem szopott le senki. Ez lenne az első. Nőt keresek aki leszopna, de nem tudom hogy kérjem meg vagy hogyan vegyem rá. Valami tipp, tanács?



22f



2022. dec. 27. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rl, telefonon megbeszéled. (Kb. minden Rl vállalja!)
2022. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mond neki a pites szoveget: “szpj le, szepsegem!”
2022. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez úgy kezdődik hogy kell hozzá egy barátnő:)

Ha az megvan jó esetben nem is kell rávenni... Nekem még legalábbis soha senkit nem kellett megkérni mert önkênt csinálta minden barátnőm. Mondjuk én is figyeltem rájuk szex közben.

2022. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Rosszlanyok.hu

25ezer forintból már jó vagy

2022. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként jó kérdés, én sosem voltam kapcsolatban, mivel gyanítom nem annyira elterjed dolog ez hogy minden no azonnal csinálja kapcsolatban meg kaland során, néha volt hogy elgondolkodtam hogy hogy csinálja ezt a férfi? Egyszerűen csak ránéz a nőre és módja neki hogy sz..j le? 😂
2022. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#13 barátnőm sem szopott le sosem
2022. dec. 27. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!