Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vak ismerkedés esetén jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak ismerkedés esetén jobb esélyeim vannak ha később küldök képet mikor már kicsit megkedveltek mint ha még azelőtt hogy komolyabban beszélgettünk volna?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, csak nagyobb eséllyel pazarlod az időd.

Jártam már úgy, hogy valakivel eszméletlen jól kijöttem, megvolt a közös hang meg minden, aztán ahogy láttam róla képet, összeomlott az egész :I szóval nem csak időpazarlás volt, de csalódás is, mindkettőnknek.

2022. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatkozást követően képcserét kérek. Ezzel gyorsan ki lehet szűrni a kamu embereket. Na meg én is jártam úgy, mint az #1-es. Szerintem egy hosszú és boldog kapcsolat titka fizikai vonzalmon (IS!) alapszik. Legjobb gyorsan túlesni ezen és nem pazarolni saját és mások idejét.
2022. dec. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor kell képet küldened, amikor képet kér tőled..
2022. dec. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ismerkedtem még online, de ha mindketten komolyan gondolnánk akkor érdemes képet kérni/küldeni. Egyrészt azért, mert sosem tudhatod, hogy mennyire valós a másik személye. Másrészt azért is, amit az #1-es írt.
2022. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Mindent vagy semmit kérdező, én 700 km-ert utaztam kb 3 hónap beszélgetés után, sem én, sem ő nem küldött képet, benne volt a pakliban, hogy átverés, illetve az is, hogy az utcán fogok éjszakázni télen, mert járat már nem indult vissza aznap abból az országból.

A gyomorideg, a félelem, a kiszolgáltatottság és a remény keveredése valami hihetetlen állapotba ringatott az utazás alatt, minél közelebb értem, annál jobban emelkedett a pulzusom, az idegessegtől pedig hasmenésem is lett.

Merj kockáztatni, merj merni kérdező, merj bízni valamiben/valakiben, bízd rá magad a semmire...vagy nyersz es felmarkolsz mindent, vagy vesztesz és elveszted az utolsó szalmaszálakat is. Bár bizonyos fokú őrültség is kell ehhez.

Én buzdítalak arra, hogy ne küldj képet, ne is kérj képet, éld bele magad, aztán majd kiderül.

2022. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az #1-es véleményét osztom! Ha az x. levélváltás után bejönnél a kép alapján akkor már korábban is bejött volna az amit látott. Ha viszont nem, akkor feleslegesen pazaroltad az időd (és a másik emberét is) ringattad magad hamis illúzióba.

Tanács: olyan képet küldj ami a lehető legjobban hasonlít arra milyen élőben vagy! Ha nem így teszel, túlfested, túlidealizálod magad akkor az első benyomás csalódottság (becsapottság) érzet amiből egy profi is nehezen hozza vissza a storyt.

Pro tipp: direkt 1-2 ponttal rosszabb képet szoktam küldeni. Így találkozónál az első benyomás máris pozitív amit meglovagolva könnyebben tudsz ráfordulni a célegyenesre (ehhez persze jól kell tudnod kommunikálni, csajozni is).

2022. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
5, respect!! Így kell ezt csinálni. Mondjuk én szószerint vakon ismerkedek de a hölgy fényképét sosem szoktam elkérni és megmutatni valakinek mert a személyes találkozás az igazi. Ha ő kér képet én küldök egy nem "felvágósat" ahol a tengerparton pózolok, hanem egy olyan konszolidáltat hogy minden legyen egyértelmű. Ha ez alapján nem akar találkát, lelke rajta akkor nem illünk össze.A külső nekem sokadlagos de volt hogy a találkozás után én mondtam azt hogy nem fog menni mivel az érdeklődés nem volt közel sem azonos.
2022. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha direkt rosszabb képet küldök lehet már egyből off viszont ha csak talalkanal vagyok kicsit rosszabb meg azt mondhatja a csaj hogy jólvan most igy néz ki kit érdekel birom
2022. dec. 29. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 fordított helyzetben te hogy reagálnál? Mindig a másik fejével gondolkozz! Ne azt nézd hogy te mit szeretnél - mert a másik embert kell "meggyőznöd" (elérned nála) hogy ő is akarja.

A logikáddal az a bibi, hogy a fő cél nem az hogy létrejöjjön egy találkozó hanem hogy "eredményes" legyen. Azt pedig nagy mértékben gátolja ha a másik embernek az első személyes benyomása a "hm élőben rosszabbul néz ki".

2022. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es, hát nem tudom, engem így is érdekel a külső.
2022. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!