Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csináltatok már olyat, hogy egy lánnyal beszélgettetek, jól elvoltatok, képet küldtetek egymásnak, de az illető nem tetszett és egy szó nélkül leléptetek a beszélgetésből?

Figyelt kérdés

Persze úgy értem, hogy ez még a beszélgetés elején zajlik le, de már azért elvagytok valamilyen szinten egymással.


Egyébként egy másik kérdés ihlette a kérdésem.


Akik ezt teszik, miért? Persze értem én, hogy rossz megmondani a másiknak, hogy nem vagy az esetem.



2018. okt. 18. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen
2018. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már sajnos/nem sajnos...:/
2018. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat igen
2018. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de ma már megmondom ha valaki nem az esetem.
2018. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam hogy azért mert szexre mennek/kapcsolatra, ha valaki külsőre nem tetszik az adott embernek nem próbálkozik tovább és lelép.Könyebb arc és név nélkül kilépni.Én is kaptam ilyet,az elején zavart, mára már nem izgat.
2018. okt. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Mivel én is szexet keresek ezért csináltam már hasonlót.
2018. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezzel kilógok a sorból, de nem csináltam még ilyet és ha jól emlékszem, velem se tették ezt. Persze előfordulhat, hogy a kép láttán hagyott alább a lelkesedésük némelyeknek :D De hát ez ilyen. Viszont szerintem ha amúgy szimpatikus a másik, nem szakítanám meg vele a beszélgetést, mert ki tudja, lehet belőle egy tök jó barátság is.
2018. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A másik, hogy lehet egy rosszul sikerült kép vagy épp ellenkezőleg, élete fotója és a valóságban teljesen máshogy néz ki, szóval már emiatt sem érdemes egyetlen képre hagyatkozni.


#7- Jee, az egyik kedvenc számom :D

2018. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én még nem csináltam ilyet,de hallottam már róla.Szerintem ez nem jó megoldás!
2018. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajna volt ilyen,igaz én mindig tartottam a szavam,küldtem, 36N
2018. nov. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!