Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esetleg köztetek hozzám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg köztetek hozzám hasonló urofil/omorashifan? Ha igen, hogy magyaráztátok el ezt másoknak? F/28

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, az egyetlen dolog, ami felizgatott, az annak a látványa, ahogy egy vonzó nő a saját teli hólyagjával küzdd, hogy visszatartsa. A szex valahogy sose érdekelt. Ilyenkor mi van? Hogy szerezhetek így párkapcsolatot?

2022. dec. 30. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
A férfi, aki kutyává változott, most attól fél, hogy a barátai furának tartják majd. (japán)
2022. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
BDSM... más tárgykörben aligha találsz. Minél speciálisabb valaki fétise annál kevesebben lesznek akik tolerálják.
2022. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Minden nap tanulok valami újat. Akaratlanul.
2022. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Neked annyi
2022. dec. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1: well... yeah?

2: köszönöm, ez tudom, hogy így működik sajna, általában azt mondom másoknak, hogy aszex vagyok, azt könnyebben elfogadják

3. Szívesen, azt hiszem?

4. Azért csak nem...

2022. dec. 31. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, de unalmas perverzió.
2023. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretem a pisis játékokat de ez így tényleg uncsi kicsit😂
2023. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Én nő létemre ugyanezzel küzdök. Én nem találok jó helyet erre. Volt egy fórum, amit szerettem, de ellepték a "csak a bepisilés" emberek. Úgy kicsit uncsi, hogy

"Ma bepisiltem, mindenem pisis lett."

"Itt a pisis nadrágom"

Stb. Hozzászólások.

Senki sem akar arról írni, hogy hogyan tartogatta, pedig engem az izgat. Sőt! Senki sem tartogatja. Mindenki csak ereszti be nadrágba, pelenkába, pedig, ha már ennyire a bepisilés, engem az izgatna, hogy valaki úgy pisil be, hogy közben minden erejével igyekszik visszatartani.


Az én fétisem amúgy most épp a letolhatatlan nadrág, amikor tényleg nagyon kell pisilned és a férfiaknál a 2-3 perces pisilés, de szeretem azt is nézni, ahogy egy férfi rugózik vagy leguggol tartogatás közben.

2023. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 erogeen ***** válasza:

Nekem most is nagyon kell. Elmehetnék WC- re, de élvezem az erős pisiingereket, meg hogy egyre jobban telik a hólyagom.

Tegnap délután, este rengeteg vizet ittam és este kétszer is bepisiltem. Nem csak beengedtem, hanem igaziból annyira kellett, hogy nem bírtam tovább. De ezt gyakran csinálom.

Nem tudom, hogy miért van ez, de nagyon izgató számomra és az igazi az lenne, ha egy lánnyal játszhatnék ilyet.

Fiú vagyok.

febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!