Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ertem hogy sokan miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem hogy sokan miert akarjak kisajatitani a parjukat maguknak ha szexrol van szo?

Figyelt kérdés

Nem kell ossze vissza lefekudni akarkivel de miert nem lehet a szexre ugy tekinteni mint egy masszazsra.

Jotekonyan hat a lelkunkre es testunkre is.


2022. dec. 30. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki a monogámia híve és van olyan aki nem. Téged mit zavar, ha valaki csak a párjával szeretne lenni és ezt kölcsönösen is elvárná? Ha neked ez nem felel meg akkor olyat kell keresni aki hasonlóan gondolkodik.
2022. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert monogám párkapcsolat híve vagyok, ugyanúgy ahogy én sem csalom meg a párom, fordítva is elvárom. Ha nem így képzeli el velem, szóljon és akkor nem húzzuk egymás idejét.
2022. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert monogam vagyok

N

2022. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom engedné akkor sem feküdnék le mással. Biszexként is inkább a monogám kapcsolatok híve vagyok.

Nem is tudnám ketté "tépni" sem a lelkem, sem a szívem.

2022. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom nem "sokan" hanem a többség monogám! Elég nagy különbség szerintem. Ettől még vannak akik nyitott kapcsolatban élnek, de ott sem masszázsnak tekintik a szexualitást.
2022. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem is nevetséges gyermeteg viselkedés, ez az aggressziv kisajátitás. Nem úgy gondolom, hogy valaki észnélkül szexeljen jobbra balra. De hogy valaki megtiltsa egy felnőtt embernek, akít ráádásul optimális esetben kedvel, szeret, ismer, hogy néha kiváncsiságból másokkal szexeljen az nevetséges. Főlleg elfogadhatatlanúl röhejes, ha ezt valami sok ezer éve elavult ostoba valási dogma nevében akarja a másikra erőltetni.

A monogámia eleve ellenkezik az emberek genetikusan meghatározott természetével. A férfiak jelentős része pont ez miatt röhejes kisajátitás miatt nem jut szexhez.

2022. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység miatt.
2022. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert nekem nincs gusztusom màs váladékos pinàjához.
2022. dec. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nem akarok mindenféle betegséget összeszedni, és arra sem vágyom, hogy a párom lepjen meg valami nyavalyával. Ha nem klasszik PÁRkapcsolatban élnék, hanem 2-3 emberrel lennénk amolyan kis közösségben, tőlük is elvárnám, hogy csak egymással legyünk, kifelé ne kalandozzanak, és közénk ne hozzanak be betegséget másoktól. És nem, az óvszer nem véd meg a betegségektől, max valamennyire csökkenti a fertőződés esélyét.
2022. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!