Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltok a szex során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltok a szex során akadályt szemüveg miatt, ha csak az egyik fél szemüveges?

Figyelt kérdés
Kezdve a csókolózástól, bármilyen szexpózig kiterjedően, hátráltató tényező-e a szemüveg hordása számotokra? Ha igen, hol?

2022. dec. 31. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt pasim kimondottan szerette ha szex közben rajtam volt a szemüveg. Sokszor rá is élvezett.
2022. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell szemuveg
2022. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem

csókolozáskor nem zavar, szex közben meg leveszem

N

2022. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, régen egy barátnőm szemüveges volt és nagyon tetszett rajta a szemüveg. Volt vele kapcsolatban hasonló fantáziám amit az első is írt, de soha nem valósult meg. Csókolózásnál pedig nem zavaró.
2022. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
82%

Ha làtni akarok bàrmit is, fennhagyom.


Plusz àltalàban nem kétzacskós nőkkel vagyok, szóval szeretek nézelődni.


Missziben, ràhajlós lovaglósban le szoktam venni.

2022. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

A férfiak többsége szexinek találja a szemüveget.

Nekem a párom szemüveges (ő a férfi), és én is szexinek találom rajta, rohadt jól áll neki, és soha semmiben nem zavart.

2022. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem tapasztaltam (csóknál), szexhez meg leveszem mert nem akarom hogy véletlenül leverjük és összetörjön.
2022. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm mindig viselte mivel nagyon erősen rövidlátó és szemüveg nélkül csak homályos foltokat látna! Jól be volt állítva a szemüvege nem csúszkált fel-le. Az lett volna akadály ha nem viseli és ahogyan a hatodik válaszoló írta a szemüveg szexi.
2023. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!