Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen egy nő szűzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen egy nő szűzességét elvenni? Elég sok nővel voltam már együtt, de soha nem volt szűz barátnőm, és az életkoromból kiindulva nem is lesz már.

Figyelt kérdés
Van valami más olyankor, ha szűz nővel szexeltek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2023. jan. 1. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sajnos sosem volt szűz barátnőm, pedig mindig is szerettem volna valakinek az első lenni! Bármit megtennék érte, ez nagy vágyam 25F
2023. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy felelősség! Az egész hátralévő szexuális életére kihatással lehet a veled átélt dolgok!
2023. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy más.

Szivárvány színű lobonccal rendelkező unikornisok szállnak ki a vaginájukból, és közben az “Over the rainbow” című dalt éneklik

2023. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Annyira nem volt kellemes. Nagyon szűk volt először nem is akart bemenni. Missziben nem tudtam berakni, mert annyira összezárt a puncija. Végül ő ült bele lovaglóba és akkor óvatosan, fokozatosan belecsúszott. Egy idő után megszokta és mondta már nem fáj, de annyira nem élvezte a dolgot. Gumi volt rajtam, egy nagy adagot beleélveztem. Utána a lepedőm tele lett ilyen pecsétszerű vér foltokkal. Egyébként készültünk rá: előtte már többször kiverte meg le is szopott (akkor azt még nem engedte, hogy a szájába élvezzek, csak kézzel kiverte)
2023. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Probálkozz a fiatalabbaknál, mert 15-16 év fölött, már lehetetlen szűzet találni.
2023. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak én vettem el a szüzességét :) Igazából nagyon jó érzés fejben hogy te vagy neki az első. Nagyon finom voltam vele és megtettem mindent hogy tökéletes legyen neki az első alkalom. Igaz annyira izgultam hogy alig akart felállni, de végülis sikerült a dolog és szép élmény lett belőle :) Fájt neki az elején de a végére olyan volt mintha már vagy századszorra csinálnánk :D Ja és minimális vérzéssel kell számolni de mi fogtuk letöröltük és folytattuk tovább :)
2023. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem akarok próbálkozni, főleg nem ilyen fiataloknál. Kíváncsi vagyok, mert nem tapasztaltam meg. Amikor én voltam fiatal, egy lánnyal randiztam aki szűz volt, de ő meg nem volt 13 éves sem. Amikor meg 14 felett megvolt, már nem volt szűz.
2023. jan. 1. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

igazából kicsi "csalás" volt, mert előttem egyetlen alkalommal volt valakivel, az is már évekkel ezelőtt történt, így majdnem olyan mintha én lettem volna az első :D


szépen fokozatosan haladtunk, ahogy neki kényelmes, szerintem fantasztikus élmény, időigényes kicsit, de megéri 😄

2023. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Cpt_Obviously ***** válasza:
66%
Elég macerás, nagy felelősség és nem igazán jó szex el jár. + nekem elég véres is volt, ami szintén nem teszi nagy bulivá.
2023. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
19 éves nő vagyok és még nem feküdtem le senkivel. De nem azért, mert én ne állnék készen, hanem mert a kapcsolataimat nem ítéltem megfelelőnek ahhoz, hogy ez megtörténjen, és hogy csak túl legyek rajta. Előző párom viszont (32 éves volt) annyira rástresszelt arra, hogy szűz vagyok, hogy végül ebből sem lett semmi 8 hónap topogás után… megesik az ilyen
2023. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!