Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek tetszik a nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek tetszik a nagyobb kisajkas punci( saláta) annak mi az ami tetszik benne?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Kilencesnek nem jár a negativ. Amit mondott az nem taplóság. Arra gondolt h mi férfiak nem válogatunk punci kinezet alapján párt. Akkor sem ha túl tág esetleg, ekkor is mi érezzük szarul magumkat. És ez igy van. Viszont a lanyok közül sokan mondják itt is, hogy a nem megfelelő méret offos. Tehát a kilences nem mondott nagy baromságot. A puni kinezet alapján való választásról beszélt. Nem jár neki negatív.
2023. jan. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

"Arra gondolt h mi férfiak nem válogatunk punci kinezet alapján párt"

akkor biztos csak elírásból került oda, hogy "szinte bárkivel szexelni akarjanak széppel, csunyával, öreggel fiatalal"

2023. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
én meg olyan fura vagyok hogy van mikor a lógós ajkas punci indít be.. van mikor a legsimább egyenlően hosszú ajkú baba. :) ugyanígy néhol szőrös punciba furnám bele magam.. néha meg borotváltat részesítem előnyben
2023. jan. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen mindegy h kinek milyen a pinája
2023. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Valakinek a nagyobb méret tetszik valamiből.. mint a melleknél.. gondolom iylesmi van a puncinál is. Én speciel a kis pici nunit szeretem és pici kebleket :) amolyan vékony sportos lányokat.
2023. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!