Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem izgat jobban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem izgat jobban egy olyan punci amelyiknek nagyobb a csiklója, és kilógnak a kisajkak?

Figyelt kérdés

Nekem az sokkal jobban tetszik, mint a "baba". Persze az is szép.

Eddig csak olyan lánnyal voltam akinek baba volt.

Tényleg ennyire ritka a nagyobb csiklós, kilógó ajkú nemi szerv?

Mit nem adnék egy ilyen punciért 😀😋


2019. jan. 9. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem csak téged.

Ilyen hülye kérdést...

2019. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is jobban tetszik. Főleg ha nagyobb csiklót látok, akkor vagyok igazán kész. Egyetlen egyszer simogattam akkora csiklót, ahol éreztem bugyin, és nagyon vékony elasztikus rövidnadrágon keresztül is. Fantasztikus volt izgatni.
2019. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nagy kiírod szex társkeresőre, hogy ez érdekel vagy pár mondat után ezzel indítasz. Én se mehetek oda minden pasihoz, hogy mekkora a farka... Ez ilyen, lutri. Nem hiszem, hogy olyan peches vagy hogy 10ből mindnek baba, olyan nincs. :D


N.

2019. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Én még soha nem találkoztam ilyennel, pedig nagyon örülnék neki, mert igazán izgató.
2019. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Aki lepontozott, az árulja már el mi okból tette. Köszi
2019. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Mit nem adnék egy ilyen punciért 😀😋" Akkor keress a rosszlányokon. Találsz, és a lány megmondja, hogy mit adjál érte:-))
2019. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak téged igen!


F/42

2019. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A feleségemnek olyan. Én is jobban szeretem. Volt részem babapuncival, de ott valahogy olyan nehéz mindenhez hozzá férni. Most sokkal könnyebb
2019. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit nem adnál? Xd
2019. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valszeg nem csak téged
2019. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!