Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártál már így? Egy ártatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már így? Egy ártatlan szexchatnak szerelem lett a vége?

Figyelt kérdés

Vagy legalább vonzalom, mélyebb érzelmek?

Ez leginkább kapcsolatban élők esetében lehet izgalmas helyzet.

Kölcsönös vagy egyoldalú volt? Mi lett belőle?



2023. jan. 4. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Volt itt egy olyan levelezés, de valamiért visszalèpett és megkèrt ne keressem, mert zaklatásnak tekinti
2023. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem volt ártatlan és nem lett szerelem, lehet innen nem is érdekel a dolog téged.


Volt chatről beszélgető partner akivel beszélgettünk és később találkoztunk is és megéltünk dolgokat.

Volt akivel csak virtuális maradt, de elég perverz dolgokra volt vevő.

2023. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már így, igen.


Vonzalommal kezdődött majd jöttek a mélyebb érzelmek. Kölcsönös volt, de mivel a fiú a világ másik végén élt így nem lett belőle semmi.

Azóta próbálok nem érzelmet vinni egy tartós(abb) beszélgetésbe.

2023. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mi az 1-es, ugyanazzal beszéltünk? 😅


Ez ennyire általános kezelése a helyzetnek??

2023. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy játékon belüli cserebere miatt kezdtünk beszélgetni, és igen vonzalom és szerelem is lett belőle kb 6-8 hónap alatt. A 450 km sok volt köztünk, s az is, hogy egyikünk sem volt független, de folytatódott csetelésben és később lett szexchat. Még másfél évig tartott, de sajnos lebukott a párja előtt, így abba maradt. Próbáltam újra és újra felvenni a kapcsolatot, de maradt a párjának tett ígérete mellett. Szóval a kérdésedre a válasz igen lenne, csak épp fordított sorrendben.
2023. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen. Volt már olyan. Tartott is egy jó darabig (szex is volt), de aztán a földrajzi távolság megölte a dolgot.
2023. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt ilyen. Legtöbbször csak online szórakozás volt, aztán eltűntek. /F
2023. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jártam már így! Szerelem és szex lett belőle! És nagyon fájdalmas volt a szakítás!
2023. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban voltam, de nem szexchat volt, csak elkezdtünk itt beszélgetni.


Aztán valahogy kialakultak az érzelmek.


Aztán elmondtam a ma már exemnek, hogy sajnálom, de ez van..


És már két és fél éve, az itt megismert lánnyal alkotunk egy párt.

2023. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Itt ismertem meg egy lanyt, akit felhuzott egy masik srac, akivel szexchateltek, de mivel elment a srac, utana magara hagyta a partneret. Egy kerdesre irt pikans valaszaval kb kiprodukalta a privatok aradatat, amiben most speciel en is benne voltam. Elso perctol kezdve volt valami kulonos vonzalom kozottunk, es iszonyatosan fel tudtuk szexualisan izgatni a masikat. Normal temakrol is tarsalogtunk, es ott is kb megunhatatlan volt az egymassal valo beszelgetesunk. Szemelyesen sajnos nem talalkoztunk, es fel ev utan egyszer csak eltunt... :( Ennek mar fel eve, de meg mindig sokszor almodozom Rola.
2023. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!