Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire taszito a hatalmas,ló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszito a hatalmas,lógós mell?

Figyelt kérdés

2 évig szoptattam es nagyon megereszkedett a mellem emiatt.

80 I a meretem,es nyilván ekkora mell nem allhat a levegoben.

Képet nem küldök


2023. jan. 8. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem is kell kép, de így ennek semmi értelme.

Kár volt kiírni.

2023. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem taszító a lógós mell alapvetően.


Hány éves vagy?


Én tudom, hogy sok nő fél ettől, de megvan a szépsége egy kis feszes cicinek is és egy olyan cicinek is ami lóg vagy eres. A gazdája fontosabb, mint maga a mellei kinézete. Engem például egyik se gátolna abban, hogy felizguljak arra a nőre aki tetszik.

2023. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Összképhez fontos a magasságod, súlyod is.
2023. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
1.80cm ,73kg,28 ev
2023. jan. 8. 14:07
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

I kosárméret már önmagában rendkívül ritka, hát még ha hozzá a körméret mindössze 80-as

ha igaz az állítás, kábé istennőként nézne rád fel mindenki, akinek bejönnek a nagy mellek.

2023. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Nőként írok: ha zavar, műtét. Ha csak motoszkál a gondolat, akkor fogadd el, légy magabiztos.
2023. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
59%
Attól függ. Pl. SENSUAL JANE "művésznő", elég jól él belőle.
2023. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
6,sajnos nagyon zavar. A magassagomhpz kepest azt hiszem nem sok a 73 kilo. Nyilván van hasam es combom is ,de a mellem feltünöen nagy.melltarto nélkül viszont nagyon csunyan log
2023. jan. 8. 14:16
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom a paraméterek alapján elképzelni, de én úgy vagyok vele inkább természetes lógós mell, mint műcsöcs.


Voltam több anyukával, meg eléggé nagy mellű husis csajokkal is, nem volt bajom velük.

2023. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, akkor ezen felesleges agyalni és köröztetni az itteniekkel, érdeklődd meg a műtét költségeit és hajrá!
2023. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!