Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire taszito a hatalmas,ló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszito a hatalmas,lógós mell?

Figyelt kérdés

2 évig szoptattam es nagyon megereszkedett a mellem emiatt.

80 I a meretem,es nyilván ekkora mell nem allhat a levegoben.

Képet nem küldök


2023. jan. 8. 14:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Álmaim nője vagy ezekkel a paraméterekkel. Minden férfi mást tart szépnek, vonzónak, szexinek, kár ezen a dolgon rugóznod. Annak kell hogy tetsszen akivel ágyba bújsz esténként.
2023. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok,úgyhogy magamnak szeretnék tetszeni
2023. jan. 8. 14:40
 13/24 anonim ***** válasza:

Én imádom a nagy cicit. Ha nagy persze hogy lóg. De ez nem zavaró.

Én imádom, szerintem jól nézel ki.

F40

2023. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%

Tudom, hogy heteró kategória, de biszex lányként én azt mondom, hogy az élegedettlenségnek is vannak határai.

Tinikoromban én sem voltam megelégedve a kisebb melleimmal (75B), de mára már sikerült elfogadnom őket. Sokat fejlődött ezzel együtt az önbizalmam is.

Nincs baj a természetes lógós mellekkel és inkább legyen természetes.


DE


Ha téged nagyon zavar és nincs ez miatt önbizalmad akkor mindenek előtt magadnak akarj tetszeni és ha ez csak műtéttel megoldható akkor sajnos vagy sem csak az marad, mint megoldás. De kérlek jól gondold meg mert nem csak anyagi vonzata van a dolognak. Hisz aki szeret az úgy szeret majd, ahogy vagy.p

2023. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nézd, ez rajtad áll hogy el tudod-e fogadni magad. Nyilván az sokat segítene ha lenne valaki aki rendszeresen a tudtodra adná hogy gyönyörűnek lát. Az hogy idővel a mell megereszkedik egy természetes folyamat, gyerekes nőként te ne a tini modellcsajokhoz mérd magad.
2023. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16%

Engem taszít.

Az sose volt baj ha egy cici apró, de ne legyen lógó nejlozacskó.


Ha zavar, szerintem műttesd meg kisebbre, feszesebbre.

Amúgy ez az egyetlen számomra értelmes indok a mellplasztikára. A szilikon luficsöcsök is taszítóak.

2023. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Engem semennyire. 30/F
2023. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
#12 "magamnak szeretnék tetszeni" Akkor áruld el, hogy MIÉRT ITT kérdezel rola? Inkább fogadd el, hogy simán hazudsz magadnak. Csakhogy ez neked miért jo?
2023. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl kifejezetten izgat, imádom a lógó melleket.
2023. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Én el tudnék játszani vele, ha gondolod írj.

38f

2023. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!