Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha volt olyan hogy együtt voltál egy sráccal, majd vége lett és aztán össze jöttél a srác barátjaval ismerősével, nem volt olyan hogy az új vagy a régi ha beszélgettel vele rá kérdezett hogy milyen a másik a szexben? Mekkora? Milyen vele?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert anno volt egy lány aki a haverommal volt 1 évig. Aztán fél 1 év múlva kb egy buliban iszogattam vele meg másokkal aztán tett utalást hogy találkozhatunk jövő héten is egy kávéra vagy ilyesmi.

Gondoltam be van csipve.ajd másnap beszéltem vele Viberen és komolyan gondolta, de ez a gondolat a fejembe volt és így...



2023. jan. 9. 07:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi a dologból, mert én nem akartam hogy ilyen össze hasonlítas legyen belőle.

Nem biztos hogy lett volna.

2023. jan. 9. 07:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem törvényszerű
2023. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öccsével jöttem össze. Nem, szóba se került olyasmi.
2023. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Altalaban a pasik szoktak arrol beszelni hogy melyik no neki hogy es mint....
2023. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia. Én kérdeztem.

Bocsánat nem zavarnálak csak érdekelt.

Nálad a fejben de volt ilyen hasonlitgatas?

2023. jan. 9. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt ilyen hasonlítgatás.
2023. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!