Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni mikor böködi a g pontom?

Figyelt kérdés

Szex közben ha eléri a g pontom a barátom egyre jobban kell pisilnem. Egy idő után már kellemetlen érzés is. Vibrátorral ha óvatosan csinálom akkor el tudom engedni, spriccelek. Szex közben viszont nem, mert fekve nem tudok “bepisilni” vagy úgy érzem eltorlaszolja az utat a barátom farka. Egyszerűen szex közben nem tudom elengedni hogy “bepisiljek”, mint amikor vibrátorral csinálom.

Mit lehet tenni ilyenkor?

21/l



2023. jan. 9. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Csinálj lekváros buktát. Most mit lehet erre mondani?

A szexnek nem az a lényege, hogy úgy csináljátok, hogy mindketten élvezzétek? Mik ezek az előírások? Miért csinálsz olyat, ami nem jó? Miért nem úgy csinálod, ahogy jó?

2023. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Szex közben nekem sem sikerült soha.

Ujjazástól viszont igen.

2023. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Miért lényeg hogy mekkora?
2023. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, közbe törölték a választ amire írtam😅
2023. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert rágörcsölsz. A szex, az orgazmus nem holmi teljesítménytúra, hogy nosza megmásszuk a Himaláját és mindenképpen fel kell érni a csúcsra. Engedd el magad és élvezd - a többit előbb-utóbb tudni fogja a szervezeted. Ez nem hegymászás hogy csak a csúcs számít, hanem inkább egy kirándulás ahol az út maga gyönyörködtet.
2023. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert "böködi"?
2023. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érdeklődő35 ***** válasza:
72%
Amikor nagyon közel vagy, szólj a pasidnak, hogy húzza ki a farkát, és intenzíven izgassa a csiklód. De lehet, higy ez utóbbi nem is fog kelleni🙂
2023. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem én eltudnám érni nálad, hogy spricceljél. 25F
2023. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!