Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számítok lábfétisesne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számítok lábfétisesnek (bővebben lenn)? (1-től 5-ig értékelve, 1: enyhe lábfétis, 5: erős lábfétis)

Figyelt kérdés

Szeretek mezítláb lenni, amikor csak lehet, lányok, nők előtt különösen, és szeretem, ha ők is úgy vannak, már amelyiküket helyesnek tartom, és szeretem megnézni a mezítlábas lábukat, és azt is, ha ők nézik meg az enyémet. Szeretem velük a talpcsikit is oda-vissza, akárcsak ha egymás lábfejét masszírozzuk, simogatjuk.

Ugyanakkor a talpak nyalogatásától, lábujjak szopogatásától irtózok, akármelyik irányban.



2023. jan. 10. 16:24
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ, hogy a lábfétisen belül te mit szeretsz. Nekem is hasonlóak a preferenciáim mint neked, bár engem sosem érdekelt hogy én magam mezítláb legyek és hogy azt bárki megnézze, de ezen kívül kb ugyanez.


A lényeg inkább az, hogy mennyire fontos neked. Ha szexre vagy önkielégítésre gondolsz, akkor egyből ez a prioritás? El tudsz képzelni egy jó szeretkezést lábfétises elemek nélkül, vagy úgy, hogy maximum csak röviden az előjátékban van szerepe? Vagy nálad a szexualitást már kizárólagosan átvette ez, és például önkielégíteni is szinte kizárólag erre szoktál? Ha meglátsz egy szép lányt, akkor egyből a lábára vagy kíváncsi, vagy azért dudorodik mástól is? Na, ezeket gondold át magadban.

2023. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hasonlóan vagyok, mint te. Imádom, ha a lányok mezítláb vannak és magam is szeretek mezítláb lenni. Otthon, szabadidőben, vízparton, sportolás közben, lehetőleg mezítláb. Kicsis sarkítva: egy csinos lány tűsarkúban legyen vagy mezítláb. [link]
2023. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
@2, abból a képből aztán pont nem látszik semmi. :)
2023. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha választanom kéne egy kevésbé szép, de gyönyörű lábfejű nő és egy top modell, de csúf lábfejű nő közt, akkor a második opció csak akkor jöhetne szóba, ha stukkert tartanak a fejemhez. Ha engem veszel alapul én 5-öst adnék magamnak. Viszont az, hogy szeretsz mezítláb lenni annak semmi köze a fétishez. Meg hogy megnézik a te lábfejed és lábcsiki? Mondd, hogy nő vagy, mert ez elég búzásan hangzik már ne haragudj. "Ugyanakkor a talpak nyalogatásától, lábujjak szopogatásától irtózok" ez nem lábfétisre vall.
2023. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!