Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent a rosszlányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a rosszlányok oldalon, ha valakinél ki van írva, hogy láberotika? Lábfétisesként kiélhetem akár a legnagyobb vágyaimat is?

Figyelt kérdés

Elsősorban szüzességelvétel miatt mennék el egy prostihoz, de összekötném a hasznosat a kellemessel, mert nagyon gerjedek a szép női lábfejekre pl.:

[link]


Viszont nem tudom, hogy a prostiknál kb. hol a határ a láberotikában. Jó tudom, azt fogjátok írni, hogy hívjam és kérdezzem meg, de elöljáróban kb. kinek mi a tapasztalata?


Vajon megengedné azt is, hogy fél órán keresztül csak szopkodjam a lábát és a farkammal simogassam vagy ez már nagyon perverz nyomulás lenne és rám hívná a stricijét?


Igazából nem akarok bajba sem kerülni, mert feminin megjelenésű férfi vagyok.

Illetve mi van akkor ha jelzem ezt az igényem, de ott közben kiderül, hogy mégsem szép a lába és inkább nem élek a szolgáltatással?



2022. dec. 17. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Beindult a gomba szezon!
2022. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Labbal izgat, es azzal veri
2022. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
A láberotika a kuriknál azt jelenti, hogy leszophatod a bütykös, gombás lábujját.
2022. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: Nyilván előtte együttfürdés is van és meg is nézem előtte a lábát. Nem vagyok hülye.

De ha a fenti képhez hasonló ápolt lába van valamelyiknek akkor gond nélkül szopogatnám meg kényeztetném egy fél óráig.


Ilyenre van lehetőség, ha a "láberotika" is szerepel a felsorolások között vagy ez már nekik is sok lenne?

2022. dec. 18. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Egy jótanács: inkább ne menj prostihoz. Nem fogja azt az élményt nyújtani, amire számítasz. Nem fog változni semmi attól, hogy voltál nála. Minden ugyanaz lesz utána is. Ha szerencséd van, megjátssza a kedvességet, de ez se biztos.
2022. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, csókolgathatod, játszhatsz velük, nem fog szólni miatta. Neked van egy vágyad, amit ő pénzért teljesít. Strigóval akkor kerülsz max bajba, ha kezet emelsz rá. Sok sikert hozzá!
2023. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

persze.

célszerű olyat keresni, aki ezt tényleg vállalj, úgy értem telefonon mindent leegyeztetni mit szeretnél.

Rohadtjó ez a kép, engem is beindított :P


Mond neki, hogy lábfétis témában keresed, a lábait akarod kényeztetni, puszilgatni nyalni stb,

2023. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi, te fizetsz ezért. Nehogy már ne az legyen amit szeretnél! Ha nem igy működne nem mennének hozzá és tele lenne negativ véleményekkel
2023. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!