Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesként van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesként van olyan, hogy valakinek nagyon akarjátok látni a lábát, de nem jön össze, vagy csak nagyon nehezen? Miket csináltok, mikkel próbálkoztok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Középiskolában pl volt lány, akinek csak 12-ben, osztálykiránduláson láttam a lábát, azelőtt egyszer se, és kifejezetten szépek voltak. Ehhez persze az kellett, hogy pont ott legyek, amikor kijött reggel a zuhanyzóból:) és még rengeteg ilyen van, van amikor több is volt, nem csak annyi, hogy láttam

Nektek voltak ilyenek? Mivel próbálkoztatok, hogy sikerült végül?



2022. dec. 13. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért picit beteg kérdés. Mármint értem amit mondasz, én is fétises vagyok és nekem is akkor van meg a teljes kép egy lányról ha már a lábát is láttam, sajnos ezzel nincs mit tenni ha megvan ez a kattod. De hogy emiatt stresszeljek, olyan még nem volt.


Például előző barátnőmnek a legjobb barátnője egy példa erre. Majdnem 4 évig tartott a kapcsolatunk, nagyon sokszor találkoztunk vele, jóban voltunk, az összes kevésbé szoros barátnőjének láttam már a lábát vagy azért mert elmentünk wellnessezni, vagy balcsira strandolni, stb stb, adta magát a szituáció. Neki viszont nem. Ő akkor is zokniban és cipőben jött ha mindenki más papucsban-szandálban mert volt 40 fok nyáron, egyszer voltunk náluk bulizni és a végén mikor mindenki fürdött akkor ő a fürdőszobából is már zokniban jött ki, szóval sosem láthattam na. Tudta hogy van lábfétisem - az ő akkori párjának is volt, ezt egyszer kicsit spiccesen kitárgyaltuk -, de ő ezt egyáltalán nem tartotta egy gáz vagy elítélendő dolognak, kifejezetten érdekelte hogy mi érdekel és összevetette a párja dolgaival. Instagramon volt kint egyetlen darab kép ahol papucsban volt valami nyaraláson, de az meg egy rossz minőségű távoli kép volt.


Aztán végül úgy láttam egyszer, hogy átjött hozzánk, és a macskánk kiborította a vizestálát, ő meg belelépett zokniban a tócsába. Ott volt pont egy 3-4 perc mire kért egy zoknit kölcsön ameddig láttam, nem értem hogy miért rejtegette mert tényleg A+++ gyönyörű lábai vannak. Vagy talán pont ezért, őszintén kategóriákkal szebbek voltak mint a volt barátnőmnek. :)

2022. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó sztori, nekem is volt hasonló barátnővel, igazából nem stresszelek, hanem élvezem ahogy végül csak összejön:)
2022. dec. 13. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy értelmes dolog próbálkozni ilyen esetben.

Úgysem fogja megmutatni a lábát.


De nem értem, miért kell a mosolygófej...

2022. dec. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló megesett már velem is, ugyanígy gimibe volt egy lány akinek szerettem volna látni a lábát és sokáig csak zárt cipőkben járt suliba, mígnem elkezdett saruba és tényleg olyan szép volt a lába mint gondoltam. Osztálykiránduláson viszont nem csak a lábfejét hanem a talpát is volt szerencsém látni mert előttem ült papucsban és pont úgy lógott le a lábáról a flip-flop hogy szinte az egész talpát láttam. Szerencsére nem nagyon vette észre hogy bámulom.
2022. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Volt, persze. Át kell menni hozzá vagy áthívni. Vagy hasonlók. Volt akinél évekig "küzdöttem".
2022. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En suliban mindig 3 napot várok, az évnyitó-/zárót meg a tavaszi szinházi előadast mert ilyenkor elég sokan mezitlab jönnek magassarkúban. Ilyenkor mindig résen vagyok :P
2023. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem dugulsz már el ezzel a betegségeddel!
2023. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

@7, inkább neked lehet valami betegséged, hogy közel 1 hónapos kérdésekre válaszolsz ilyen stílusban.

Buék :)

2023. jan. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A közelünkben lakik egy lány,szoktunk beszélgetni,tehát jó ismerős.Magas lány,nagy lába van,mindig szerettem volna látni mezítláb,de esélytelen volt.Aztán egyszer átjött hozzánk,a szülei átküldték valamiért,nyár papucs,szóval amikor kilépett a papucsból sikerült látnom a lábfejét.
2023. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó, ebből lett valami? szép lába volt?
2023. ápr. 14. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!