Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek beteg a párja hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek beteg a párja hogyan oldja meg az együttlétet?

Figyelt kérdés
Például ahol a feleség stroke miatt teljesen lebénult, nem reagál semmire, esetleg kómába került.

2023. jan. 11. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha ilyen szörnyűség történik a szerelmével, nem azon fog első körben agyalni, hogy dugja meg...
2023. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Egyrészt az egyesnek adok igazat. Másrészt ilyenkor jön szóba egy harmadik fél.
2023. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Érthető, de ha hetek, esetleg hónapok múlva sem javul, és nem akarja megcsalni, akkor?
2023. jan. 11. 15:06
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Idióta.
2023. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Marad a maszturbáció. Mellesleg ha ilyen állapotban lennék, én nem "várnám" el a páromtól a hűséget.
2023. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Jézusisten... Figyi már, én értem, hogy az egyik fél akarja, de szerinted egy kómában lévő ember akar szexelni? Kómában van bakker, kórházba fekszik, nem tud kommunikálni, nem is tud magáról. Te meg azon töröd a kis buksid, hogyan tudnád a száját nyitva tartani, hogy bele tud rakni a kis pöcsöd?! Atyaég...
2023. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy akarna, csak nem tudja a tudtomra adni.
2023. jan. 11. 15:15
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Tehát nem tudod, hogy akarna-e.

Úgyhogy ne, kérlek ne erőszakoskodj vele, börtönbe kerülhetsz emiatt.

2023. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem akarja. Magáról nem tud. És ha neadjisten meghal a következő lépés a nekrofília lesz?
2023. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de te vagy trollkodsz, vagy beteg vagy. Súlyosan, agyilag.

Szerintem hiába várod, hogy majd a gyakori népe sugallja, hogy nyugodtan dugd meg a magatehetetlen, kómában fekvő asszonyt, mert biztos akarja ő is, nehogy szegény férjének hiánya legyen.

Ilyen kérdés is csak egy barom fejében foganhat meg...

2023. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!