Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek beteg a párja hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek beteg a párja hogyan oldja meg az együttlétet?

Figyelt kérdés
Például ahol a feleség stroke miatt teljesen lebénult, nem reagál semmire, esetleg kómába került.

2023. jan. 11. 15:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Csak elméleti a kérdés! Igaz az nincs kizárva, hogy beteg vagyok mentálisan.
2023. jan. 11. 15:23
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Az élet mindent megold, vagy így, vagy úgy. Nincs két egyforma pár. Van, aki elhagyja a kedvesét, van aki mellette marad. Aki marad, van aki hűséges és van aki "eljárogat". Egyik felett sem szabad nekünk kívülállóknak ítélkezni, mert nem vagyunk a helyükben.Ez egy valós és szomorú élethelyzet!
2023. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem reagál semmire, akkor nemi erőszak.

Ha le van bénulva, de a tudata tiszta, és beleegyezik az aktusba, akkor csinálhatod.

2023. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Én sosem hagynám el a feleségem, mindig vele lennék, szex nélkül is, mert szeretem.
2023. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező nem jól fogalmaztad meg a kérdést és sokan nem értik mire is gondolsz.

Tegyük fel van egy fiatal vagy középkorú pár, együtt vannak x éve mindennap szexelnek. Majd lesz egy autóbaleset, ahol a nő súlyosan lesérül és magatehetetlenné válik és otthoni folyamatos ápolásra szorul. Eltelik egy bizonyos idő és ez a helyzet egyre nehezebbé fog válni a másik félnek. Ez elvezethet odáig, hogy a libidója teljesen lecsökken nullára és áldozattá válik sajnos, ami azt jelenti beletörődik az életébe és lemond a szexről. A másik út pedig, hogy bármennyire is szereti a párját megfogja csalni más nővel vagy elfogja hagyni. Ez nagyon mély és szomorú élethelyzet. Amíg nincs benne az ember rámondhatja mindig vele marad meg minden, de napról napra egyre nehezebb lesz így élni.

2023. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Oké, én mára kikapcsolom az internetet.
2023. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

14-es: Én sem hagynám el, viszont én hiperszexuális vagyok, eleve az átlagnál sűrűbben igénylem a szexet.


"Ez elvezethet odáig, hogy a libidója teljesen lecsökken nullára és áldozattá válik sajnos, ami azt jelenti beletörődik az életébe és lemond a szexről."


Mitől csökkenne le?

2023. jan. 11. 18:10
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Őszintén sajnálom, hogy az ilyen embereket nem zárják börtönbe.
2023. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hiperszexuális, lol.

Hát így is lehet mondani, azt, hogy a saját szexualitásom kiélése fontosabb, mint a feleségem.

2023. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

Pedig valóság, hogy van, aki többször kivánja, mint az átlag, és van, aki kevesebbszer. De az már beteges, hogy a párod állapotával nem törődve akarod tőle a nemi kielégítést. Ez arra utal, hogy nem érzelmi, hanem kizárólag testi volt a kapcsolatod vele.

Remélem, hogy a kérdést csak kiizzadtad a kissé kevéssé barázdált szürkeállományodból.

2023. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!