Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak ti benne lennétek abba a hármasba hogy +1 férfi? A feleségeteken kívül?

Figyelt kérdés

Már idősebbek vagyunk +30 és +40 így kerlek ne tinifiuk válaszoljanak :D nekem bejönne ha +1 férfival próbálkoznánk hármasban. Az hogy +1 jő legyen nem igazán tudom elképzelni mert féltékeny tipus vagyok (akármilyen szemétség) a ferfiak mennyire nyitottak erre?

Azt nem akarnám hogy egymással foglalkozzanak csak velem :D a ferjemben semmi meleg hajlam nincs az biztos. De nem tudom mit szólna az ötlethet.

Regota együtt vagyunk, gyerekeink is vannak azóta. (Jeletkezőket nem kerek) csak érdekelne hogy csalados apukák hogy állnak a témához.


2023. jan. 12. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívás te féltekenységből nem engednéd neki a +1 nőt, de ő vágjon jonkepet a +1 pasihoz? Az bravó...
2023. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*szóval te
2023. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha cuckold akkor biztos benne lenne
2023. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Kizárt dolog!
2023. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1# ha ő benne van akkor mi a baj ezzel? Ez a kerdésem hogy van-e olyan akinek igen
2023. jan. 12. 21:19
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a nem kulonosebben konzervativ birtoklasmanias ferfiak nagyresze nyitott ilyesmi dolgokra. Az viszont nagyon gaz hogy te elzarkozol a 2no felallastol es elrendezed annyival hogy feltekeny vagy, mikozben a 2cerka azert kene. Hat kepzeld benne is lesznek ilyen gondolatok, pont ezeknek a fejben valo rendezesevel tud mukodni a harmas egy kozos elmenykent. De te ugy kezeled ezt mint aki kapni akar de adni nem. Ebben a formaban en fel se vetnem a helyedben.
2023. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"a nem kulonosebben konzervativ birtoklasmanias"


Posztmodern hülyeség. A természet konzervatív vagy "birtoklásmániás" lenne?

2023. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na meg csak kéne hogy még egy f*sz legyen az ágyba
2023. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lementek egy swingerbe és ott elég sok olyan pasit találtok akik benne lennének :D ott adott a hely, az idő, mindenféle szervezkedés nélkül azonnal face to face 100% kamumentesen választhattok a jelentkezők közül szinte svédasztalról.
2023. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én bírom az ilyen játékokat DE, amit neki szabad azt nekem is és fordítva.
2023. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!