Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak ti benne lennétek abba a hármasba hogy +1 férfi? A feleségeteken kívül?

Figyelt kérdés

Már idősebbek vagyunk +30 és +40 így kerlek ne tinifiuk válaszoljanak :D nekem bejönne ha +1 férfival próbálkoznánk hármasban. Az hogy +1 jő legyen nem igazán tudom elképzelni mert féltékeny tipus vagyok (akármilyen szemétség) a ferfiak mennyire nyitottak erre?

Azt nem akarnám hogy egymással foglalkozzanak csak velem :D a ferjemben semmi meleg hajlam nincs az biztos. De nem tudom mit szólna az ötlethet.

Regota együtt vagyunk, gyerekeink is vannak azóta. (Jeletkezőket nem kerek) csak érdekelne hogy csalados apukák hogy állnak a témához.


2023. jan. 12. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,benne lennék.
2023. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7es, 6vagyok, szerintem ez egy masik tema de alapvetoen a birtoklasi vagyat ami a feltekenyseg alapja, szimpla iq/eq kombinacioval at lehet hidalni egy sima szemelyisegfejlodes keretein belul ha epp olyan beallitottaagu az ember, anelkul hogy barmi serules maradjon utana. Ettol meg ertem hogy a termeszet nem igy "keszitette" a dolgokat, de vegulis az intelligenciankkal emelkedtunk ki az allatok kozul, miert ne probalhatnank valtozni eteren. Mint ahogy pl a termeszet sose teremtett ugy semmilyen elolenyt hogy szandekosan elvezetbol vagy akarmilyen okbol bantson masokat, aztan megis mive lettunk mi emberek. Csak korbe kell nezni a vilagban. Ebben hol a termeszet? Persze ez mar mas tema megint csak gondoltam reagalok :D
2023. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen benne lennék szó nélkül... Máskülönben elég sokan csinálják...40F
2023. jan. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én középkorú feleségként válaszolok neked.

Nálunk pont a férjem hozta fel először a két pasis felállást. Elsőre a barátját vettük be, de most már mi is inkább a swingert részesítjük előnyben. Sok hasonló korú pár van ott is ilyen vágyakkal.

2023. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen benne lennék én is !
2023. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!