Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden csaj 18 cm feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj 18 cm feletti péniszt akar, akkor maradjak egyedül?

Figyelt kérdés

TikTok interjú videókban szinte mind 18-19 cm mond be a mikrofonba. Szóval az én 13 cm-es pusztítómmal legjobb, ha veszek egy Fleshlightet és nem keserítem el magam a megcsalásokkal?


F/30



2023. jan. 13. 12:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi egy normál méretű farok is elég. Nem kell 18 cm meg az felett. Egy olyan csajnál akibe az nem fér be ott cdak azt éred el azzal hogy be se tudod dugni tövig.
2023. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
10. Szerinted biztos. Eléggé felszínes ember lehetsz.. :)
2023. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%

Exeimnek volt 14-15 körül. Igazából azzal nem kellett nagyon előjáték (mondjuk nem is adtak, lol) és csak én adtam nekik orált. Nem fulladtam meg, viszont emberileg nem tettek bele semmit a kapcsolatba, szexuális téren még végképp nem. Kielégíteni is szex közben kb magam csináltam mindent , ők semmit.


Mostani páromnak 16-17 cm és vastag is. Kell előjáték, anélkül nem tudja betenni. Vastag is. Mondjuk nekem semmilyen pózban N fáj, ha rendesen előtte fel vagyunk készülve. Bár ha már annyira kívánom, mehet a Dürer bele játék is. Ő emberileg és szexuálisan is többet törődik velem mint az exeim. Nem a mérete miatt vagyok vele és az elején amikor azt mondta, hogy "kicsit nagyobb". Nem hittem el, aztán azért picit meglepődtem. A szám sem fullad tőle. Figyelmes és kedves.


Az a baj, sok férfinak nem tűnik fel hogy nem a farkat nézzük vagy a pénzt, hanem az embert. Lehet gazdag, vagy 20+cm is neki, ha belül hulladék az ember. Nem fogunk vele maradni...

Ennyi. :)

2023. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a telefonom kettő billentyűzetet kezel és sok mindent átjavít, vagy nem ismerő fel a magyar szavakat.


*Nem fáj, durr bele, *,nem.

2023. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 18-nál nagyobb és jó pár "nekem nem számít a méret" csajjal volt már dolgom, de amikor meglátták mindet izgalomba hozta és örültek neki. Lehet hitegetni magad, de ahogy nekünk az erős női vonások, széles csípő, nagy mellek, nekik a magasság, széles váll, nagy farok jön be gyakran.
2023. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a 15 alatti vékony túl kicsi nekem.

17-18 vastag szuper 👍jó minden terén.

2023. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden lány olyan. A férjemnek is kicsi a pénisze. 10 cm. Mégis élvezem vele a szexet. Szerintem nem a méret a lényeg
2023. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
62%
27. És volt már hüvelyi orgazmusod vele? Csak kíváncsi vagyok.
2023. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
22%
Csak az ribiknek olyan fontos a méret.
2023. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen még nem voltál nővel? Saját véleményem, hogy 16 cm az a pont ideál. Nem is kicsi, nem is nagy.
2023. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!