Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti átlagosan hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti átlagosan hány privit kaptok egy nap, ha ebben a kategóriában jópár kérdésre válaszoltok? Nekem ömlenek a levelek, de ha megerőltetném magam jobban, mégtöbb érkezne.

Figyelt kérdés
Húzzuk egy kicsit a fiúk agyát!! ;-D
2023. jan. 14. 04:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
tudod mit húzzál?! 😉
2023. jan. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteget kaptam,viszont megfigyeltem,hogy mindig ugyanazok írnak. Eleinte húztam az agyukat,de már tiltottam mindet,így mostanában nem kapok.Vagyis egy mindig ír,állandóan más névvel,de felismerem,mert ugyanazokat írja.
2023. jan. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Amióta én is elkezdtem tiltani a felhasználókat, akikről tudom, hogy például ismerkedni vannak itt azóta kevesebbet. Előtte egy-egy pikánsabb válaszra jött öt-hat priv. Régebben sem szerettem parallel beszélgetni több emberrel.
2023. jan. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
A privátozók nagy része Képkéregető,szexpartnerkereső,farokmutogató.Normális beszélgetést kialakítani itt lehetetlen,nem az a kategória van jelen az oldalon,aki képes erre. Törlés,tiltás,azóta nyugi van.
2023. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindenkinek válaszolok, aki nem bunkó stílusban ír. Hamar kiderül mit akar, aztán vagy benne vagyok vagy nem. Akiknek ismerős a neve azoknak a privátjait csak simán nem nézem már meg.

De meglepően sok értelmes férfi is van itt. Nekem ez a tapasztalatom.

2023. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy perverz aki rendre rámír, de 3 üzenet után felismerhető a nyálas, infantilis stílusa. Képeket szokott kérni a "talpiról", "levetett bugyiról" és hosszasan ecseteli hogy éppen áll-e a fütyije :D
2023. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban van sok értelmes férfi is. Csak értelmes privát nincs újabban.


Viszont mi az drága, nincs elég privátalapanyag, nincs kinek írni? :)

2023. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#5 egy olcsó privátvadász.

Nekem a legtöbben tiltva vannak, aki nem, azt valamennyire normálisnak találom az eddigi üzenetei alapján és néha néha válaszolok. Egy valakivel beszélek rendszeresen.

Jó érzés úgy válaszolgatni néha, hogy nem lesz utána telespamelve a postaládám.

2023. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

#8

Nem vagyok privátvadász, nem szorulok rá. Ellenben akk normálisan kérdez valamit, miért ne válaszolnék? Ez az oldal lényege. Akivel már olyan viszony hogy rendszeresen beszélünk, átmegyünk másik platformra.

De attól nem kell mindenkivel bunkónak lenni, mert van egy kettő.

2023. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Végülis ha úgy vesszük...aki a mondata elején még a lovagló pózról kérdezett, majd a végén, hogy be szoktam-e pisilni közben, az is normálisan kérdezte...😅😂😅 Normálisan szoktak itt kérdezni, csak a tartalommal van egy kis gond...😃
2023. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!