Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti átlagosan hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti átlagosan hány privit kaptok egy nap, ha ebben a kategóriában jópár kérdésre válaszoltok? Nekem ömlenek a levelek, de ha megerőltetném magam jobban, mégtöbb érkezne.

Figyelt kérdés
Húzzuk egy kicsit a fiúk agyát!! ;-D
2023. jan. 14. 04:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem, ez egy fórum, a válaszokat nem privátban szokás írni, hanem nyilvánosan.

Nem szorulsz rá, mégis több száz (vagy legyen mondjuk 100) pasival levelezgetsz itt, sőt máshol is :) Nem sok életed lehet az oldalon kívül, de egészségedre.

2023. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Normális férfiak nevében írom, hogy maga a formátum nem nagyon alkalmas komoly beszélgetéek kialalítására, mivel sokszor 2-3 üzenet váltás után abbamarad a beszélgetés, mégha érdekes is. Ritka kivétellel ez a tapasztalatom.

Így egy pont után az ember sajnálja az időt, energiát beletenni. Egyszóval a női oldalról is kevés a normális, komolyan vehető (tisztelet a kivételnek).

2023. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

#12

Ez nem is a komoly beszélgetések helye. De azért a komoly beszélgetés és a normális kérdésnek induló mondatban egy éles váltás, hogy bepisilek-e stílusú kérdések között van még átmenet. Pont az, amire alkalmas lenne a felület. Egy kis laza huncutkodás kulturált módon.

2023. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
Én is rengeteg privit kapok, ha válaszolok a kérdésekre, bár vannak állandó beszélgető partnereim, tőlük is mindig jönnek az üzik. Izgalmasak a válaszaim, persze, hogy írnak rá privit a pasik. :) L
2023. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagosan kb 20-at kapok naponta. Nem is értem miért.... Általában mindig csak egy szavas válaszokat írok olyan kérdésekre pl., hogy "szűz lányok, ti huzogatni, vagy szopogatni szeretitek?" - amúgy 120 kilós meleg férfi vagyok.
2023. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

Mondd, hogy bele is szoktál menni az ilyen dumálgatásokba! 😃😂

Bocs pasik, de már elképzelve, nagyon nagy a szitu amint szűz lánynak gondolva dumáltok egy nagydarab meleg hapsival 😂 Bocs, de ez akkora kontraszt, hogy nem lehet röhögés nélkül hagyni :D


(sértődésről meg egy szót se, mi is folyamatosan szívatva vagyunk a többszörös profilokkal)

2023. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
3-4 privát szokott jönni egy-egy szexuálisabb tartalmú válaszomra. Általában ismerkedős emberek, nem szoktam válaszolni.
2023. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Régen többet kaptam, de most sincs hiány belőlük. Nem állítom, hogy nem jött meg össze innen baromi jó szex, de már vagy másfél éve csak trollkodni járok ide....
2023. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mikeXxX ***** válasza:
100%
11# Nettó baromság amit írsz mivel nem mindenki megy vissza a válaszokra ismèt válaszolni illetve vannak olyan válaszok is amire max privátban válaszol valaki mèg egy anonim oldalon is ! Èrdekes èn sosem kèrtem kèpet senkitől viszont kapni már kaptam küldeni is max hosszas levelevèzès után küldtem de akkor sem farok kèpet mint ahogy hallom hogy itt egyesek azt küldenek 🤣! 43f
2023. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább privában válaszolok.


Egészen egyszerűen azért, mert a sok agyhalott lepontozása teljesen felbasz.


Az meg ugye tök felesleges.


Igazából ezek tök jó beszélgetésekké tudnak válni akár.


A páromat is itt ismertem meg az oldalon, 2 éve vagyunk együtt.


Szóval nem a tipik pecs kép küldözgetö vagyok, azt kb nem is értem.


32/f

2023. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!