Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megbízhato a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízhato a megszakításos közösülés?

Figyelt kérdés
A pasim azt mondja, hogy neki évekig bevált a megszakításos és nem lett belőle gyerek.

2023. jan. 14. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
igen
2023. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Igen.
2023. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
72%

Mint a golyó általi kötél.


No, amúgy ne higyj neki, én így csináltam egy abortuszt.

És nem kellemes senkinek sem egy kikaparás, hidd el.


Vagy koton, vagy popsi.

2023. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha sikerül megszakítani akkor az, de az a baj, hogy itt van egy bizonyos % arra az esetre, hogy nem biztos, hogy sikerül megszakítani ami elég nagy probléma és a % is elég nagy.


Szerintem semmi esetre sem éri meg ezt kockáztatni.


Húzzon gumit a farkára.

2023. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Azt hiszi, időben kihúzta, pedig már egyet spriccelt beléd. Az is elég ahhoz, hogy teherbe ess...
2023. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Igen. 6 évig így szexeltünk az egyik barátnőmmel, aki nem bírta a gyógyszert és egyéb módon sem védekezett. Sosem lett terhes. Mindig kivettem időben és vagy a szájába spricceltem, vagy a cickóira. Én meg nem bírom a gumit. Talán életemben ha 3x volt rajtam gumi, akkor sokat mondok.
2023. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem az. Toronymagasan vezeti a nem kívánt terhességek listáját. Van aki évekig megússza, másnál meg pár alkalom után beüt a ménkű. A bibi, hogy előre sosem tudod melyik csoportba fogsz tartozni. Ha nem baj ha "befigyel" a gyerek akkor csináld, ha probléma lenne akkor használjatok megbízható módozatot (gumi, tabi stb. - van néhány).

Amúgy meg... közöld a pasiddal, hogy te soha nem mennél abortuszra mert szerinted bűn és ha mégis gyerek lesz akkor te biz' megtartod. Majd figyeld meg a pasid arcát hogy ezek után is akkora elánnal akarná-e megszakításossal csinálni 😄

2023. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem elég volt egyszer az a stressz hogy remelem nem azert kesik

Mai fejjel mar nem mennek bele abba, csak ha nem baj ha ossze jon egy baba

2023. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 StevenUp ***** válasza:
50%

A megszakításos közösüléssel sokan tévedésben élnek. Nem attól lesz, vagy lehet gyerek, hogy beleélveznek e a nőbe, vagy nem.

A péniszen izgalom hatására megindul az előváladék termelése nagyobb mértékben, a természetes síkosítás végett, és már az tartalmaz(hat) életképes spermiumokat.

Ami ugyanúgy el tud jutni a petesejtig, ha nem védekezik az ember.

A "kiveszem és nem élvezek bele" az kb olyan mint az oroszrulett. Puszta szerencse, nincs hozzá 100% algoritmus hogy mikor nem éri el a petesejtet a spermium.

És ehhez a képlethez hozzájön az is hogy a nőknek is ott a ciklusos vérzés, ovuláció, ami "be tud állni" idővel, de sosem lesz percre pontos. Tehát ez egy nagyon sok ismeretlenes egyenlet, és aki ezzel próbál kampányolni hogy "X éve így csinálom és sosem lett belőle gyerek" az nem az ő tudása, és nem is a "naptári módszer" kiszámíthatóságán múlik. A szerencse összesen amo befolyásolja ezt a folyamatot.

Szóval Pasiként, véleményem szerint, inkább egy ezres óvszerre, mint 50 ezer abortuszra, vagy 18 évi gyerektartás...

2023. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

Hiába pontoztátok le a #9-est egy kis anatómiát tanuljatok már gyerekek. Nézzétek meg hol helyezkedik el az un. Cowperl-mirigy és milyen távolságban van a prosztatától "bekötve". A gátizmok aktus alatt kis mennyiségű ejakulátumot préselhetnek ki, amit az előváladék magával visz. Az előváladék az esetek 80%-ában tartalmaz életképes spermiumsejteket!


Legyen már eszetek!!! Persze tök jó, meg szuper hogy nincs gumi (a nélkül tényleg sokkal jobb), de gondolkozzatok már hogy mit fogtok csinálni ha mégis befigyel a gyerek! Mit csináltok ha mégis azt mondja a lány márpedig ő megtartja? Akkor is ennyire örömteli lenne a mosolyotok? Tényleg ennyire felelőtlenek vagytok???

2023. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!