Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Európában melyik országban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Európában melyik országban lenne érdemes próbálkozni ha az ember szeretné végre elveszíteni? Hol a legjobbak ez esélyeim?

Figyelt kérdés

Nyáron már 27 éves leszek (igen, nem elírás, huszonhét éves) és még mindig nem volt senkim, ez pedig már rettentően frusztrál több éve. Persze lehet mondani hogy ez nem akkora dolog, de szerintem érthető hogy ennyi idősen már nagyon zavar. És hát itthon esélyem sincs rá hogy ez változzon.

Így arra gondoltam a nyáron elutaznék valahova Európában úgy egy hétre, lehetőleg egyedül, és felvenném az ottani kipipálandó programok közé hogy megtörténjen valakivel (lehetőleg nem hivatásossal, azt az egyet itthon is talán tudnék találni).

Az érdekelne, hogy esetleg akinek van ilyen téren tapasztalata, hol lennének a legjobbak az esélyeim? Hol a legnyitottabbak a csajok, akikkel lehetne ismerkedni, összejönni (nem úgy mint itthon)?

Ha konkrétumokat is írtok (konkrét helyeket illetve tippeket hogy hol mit miért csináljon vagy ne csináljon az ember) azt külön megköszönöm!



2023. jan. 14. 22:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Elefántcsontpartot ajánlom. Igaz nem európa,de ott a legjobbak a csajok. Ott a csajok imádják a fehér,szűz fiúkat. Viszel ki tokaji aszút. Megkínálod a csajt,pár korty után bármit megtesz neked.
2023. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
54%
Elefántcsontpartot én is csak ajánlani tudom
2023. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem tudsz csajozni ÉS nem beszélsz jól nyelvet akkor tökmindegy hova mész.

Kivéve valamelyik csóró 3. világbeli ország ahol esetleg valamelyik golddigger csaj (annak reményében hogy a nyomorból áthozod Európába) aláfekszik az európai turistának.

2023. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%
Bulgária vagy Albánia elmaradott, eldugott részei. 1000€-ért már kapsz egy 14 éves feleséget.
2023. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Folyékonyan beszélek angolul és alapszinten németül, talán nem a nyelvtudás lenne a legnagyobb akadály. Afrikába meg nem akarnék menni, maradjunk Európán belül. És 14 éves feleséget sem akarok, köszönöm.

Remélem lesz még válasz, eddig sokkal nem jutottam előrébb...

2023. jan. 14. 23:53
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted ez orszàgfüggő??? Mégis mi köze hozzá???erre normális válaszokat nem lehet adni.....
2023. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
Hollandia/ Amsterdamot tudnám javasolni és Red Light Districtet keresd fel. Ott biztos készséggel segìtenek a problémàdon :)
2023. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Az ukrán lányok háziasok és rendesek. Bár ott most háború van.


Csatlakoznék az előzőekhez. Ha itthon nem ment a becsajozás, külföldön sem sok esélyed van ha csak nem hivatásoshoz mész, de azt nem akarsz, mint írtad is. A csajozás nem országfüggő.

2023. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
6-os jól mondja.. Kérdező, csak úgy "megsúgom" hogy az hogy ki mennyire lenne ebben benne nem etnikum és nem országtól függ. Elutaznál Bécsbe, bemennél egy szórakozóhelyre és ugyan sok osztrák állampolgárral találkoznál de sokféle származással is. Ha tudsz angolul akkor miért nem próbálkozol nemzetközi társkereső oldalon? Mondjuk azt kicsi esélyekkel adnám hogy ha valakivel csevegnél és felvetnéd a csajnak hogy te csak azt akarod hogy vegye el a szüzességed akkor azonnal ugrana is. Nyilván ez is egyénileg változik és persze a srácok többsége alig vágyik rá hogy már meglegyen az első, de ha csak az a lényeg hogy megközelíts valakit, együtt legyetek egy hetet és megtörténik utána örökre viszlát az számomra fura lélekre vall. Amikor én elveszítettem akkor ha nem is letámadott a csaj de úgy intézte hogy maradjunk kettesben, sosem akartam tőle semmit egy hete ismertem ráadásul bonyolult kapcsolatban is volt, és mikor világos lett hogy itt megtörténik majd aminek meg kell az volt az elképzelésem hogy majd másnap reggel amint lehet megyek és kipiválva a projekt. Aha, csak többször is szexeltünk, a második már egész jó volt, és másnap reggel is nagyon kedves volt velem, szóval nem volt szívem csak úgy elhúzni.
2023. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
54%
#8 ezt meg tudom càfolni.. Én sokàig éltem külföldön és ott nement a csajozàs, amikor hazajöttem akkor tudtam becsajozni :D
2023. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!