Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Európában melyik országban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Európában melyik országban lenne érdemes próbálkozni ha az ember szeretné végre elveszíteni? Hol a legjobbak ez esélyeim?

Figyelt kérdés

Nyáron már 27 éves leszek (igen, nem elírás, huszonhét éves) és még mindig nem volt senkim, ez pedig már rettentően frusztrál több éve. Persze lehet mondani hogy ez nem akkora dolog, de szerintem érthető hogy ennyi idősen már nagyon zavar. És hát itthon esélyem sincs rá hogy ez változzon.

Így arra gondoltam a nyáron elutaznék valahova Európában úgy egy hétre, lehetőleg egyedül, és felvenném az ottani kipipálandó programok közé hogy megtörténjen valakivel (lehetőleg nem hivatásossal, azt az egyet itthon is talán tudnék találni).

Az érdekelne, hogy esetleg akinek van ilyen téren tapasztalata, hol lennének a legjobbak az esélyeim? Hol a legnyitottabbak a csajok, akikkel lehetne ismerkedni, összejönni (nem úgy mint itthon)?

Ha konkrétumokat is írtok (konkrét helyeket illetve tippeket hogy hol mit miért csináljon vagy ne csináljon az ember) azt külön megköszönöm!



2023. jan. 14. 22:57
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Sok sikert, ja... Azért gyerekkoromban azt hittem felnőttként egy teljesíthető dolog lesz párt találni, szomorú hogy ekkorát tévedtem. Vagy ennyire félrevezettek nem is tudom... Mondjuk, gyerekként sokan akartak árhajósok meg olimpiai bajnokok lenni, aztán látjuk hány embernek sikerül ténylegesen. Úgy tűnik a 21. században ez is ilyen. Még szerencse hogy az nincs belénk kódolva hogy mindenképp űrhajósok akarjunk lenni... :D


#29 Miféle léc? Lassan egy vadmalaccal is összejönnék csak lenne valaki. De nincs, mert még az átlag se adja le annyira hogy szóba álljon velem! Keserű és negatív, persze... Könnyű itt dobálózni a szavakkal, miért te milyen lennél ha 27 évesen se lenne senkid és sose lett volna? Kiugranál a bőrödből örömödben? "De jó hogy a 2642. csaj is elutasított/ignorált, de majd a 2643. tuti összejön" vagy mi? Hagyjuk már. Mire fel kéne pozitívnak lennem? Van szemem, látom amit látok.

2023. febr. 4. 00:18
 32/36 anonim ***** válasza:
82%

Pedig a Kérdezőnek igaza van. A nyugati vagy nyugatias jellegű országokban ez probléma. Most már van Internet, férfiak tömegei panaszkodnak erről. Nézzétek meg Indiát vagy Iránt vagy afrikai országokat, ott nincs ilyen jelenség. Vagy elég csak a hazai romákat példának felhozni, akik kvázi egyáltalán nem európai életvitelt folytatnak, társadalmat alkotnak a társadalmon belül: egy roma srácnak sincs ilyen gondja, legkésőbb a húszas éveik elején már van 1-2 gyerekük is. Ez valami európai probléma. Szerintem sok nő nem is akar partnert vagy éppen csak alkalmi partnert keres, utóbbi esetben meg a lehető legjobbat választja. Az utcán való ismerkedés szerintem ma már esélytelen kivéve, ha k*rva jól nézel ki.


Egyébként Kérdező közhelyes lesz amit mondok, de nem kellene, hogy feladd, mert a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb összejön.

2023. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon belul is talalnal csajt, csak lehet hogy nem a te varosodbol hanem 200km-re toled.
2023. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor szerinted a magyar férfiak kb. 3%-a él kapcsolatban? 😂 vagy pedig a magyar férfiak 97%-a alsógatya modell kinézetű milliárdos? Hiszen elmondásod szerint csak az extra jóképű, extra pénzes pasik tudnak becsajozni, a többi örök életére szűz marad. Kicsit nézz már szét magad körül,hány átlag Jóska él boldog párkapcsolatban?
2023. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Àtlag? Az exem is egy olyan pasival jött össze hogy csak àmulok.. kb 1000x rosszabul néz ki mint én és ha neki sikerült akkor bàrkinek xd oedig nem tartom magamat szépnek
2023. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

A gáz veled van, kérdező. Nem a nőkkel.

Nyilván, ha valami fullos bigét akarsz felszedni, akkor ne csodálkozz, ha egyből a tárcádban turkál, és a kocsidat keresi.

Egy átlag, kedves, rendes nőnél lenne esélyed, ha normális lennél. De ha 27 éves korodra nem sikerült, ezután se fog. Tökmindegy hová mész.

2023. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!