Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, rá szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, rá szoktatok kérdezni ismerkedésnél a másik szexuális igényeire, vágyaira, vagy akár az intim méretre, ha szóba hozzátok, mennyi idő után teszitek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak úsztok az árral lesz, ahogy lesz, menetközben kiderül. Vagyis akkor is lefekszel egy férfival, ha fogalmad sincs, perverz-e esetleg, netalán totál hülye a szexualitáshoz, esetleg micropénisze van...

2023. jan. 16. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem kérdezem meg, majd élesben kiderül
2023. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha perverz az nem zavar, sőt. Én is az vagyok az ágyban. Ha hülye a szexualitáshoz, arra hogy lehet rákérdezni? Majd kiderül. Méretre nem kérdezek rá de ha nagyon apró, nem lesz folytatás.
2023. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdezik meg. Tapasztalat, emberismeret alapján szűrnek a többi meg kiderül első együttlét során.
2023. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen értékem a péniszem mérete, sose kérdeznek rá. Hát szűz vagyok.
2023. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan a beszélgetés, akkor én is kérdezek ezekről is.
2023. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!