Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők vagy a férfiak csalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak csalnak többször egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A férfiak többet szexelnek de a nők meg hamarabb cserélnek?


Nekem legalábbis az a tapasztalatom

Én férfi vagyok enis csaltam asszonyom utolsó 1 évben néha néha prostikal de elhagyni nem hagytam volna el kényelmes volt vele is meg másokkal is.


De ő meg ismerkedett mert már nem szerettük egymást és nem csalt meg csak miután lelepet tőlem.

A nők hamarabb lépnek?



2023. jan. 17. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

A francokat.

A nők ugyan úgy félrelépnek, ha arról van szó.

2023. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

1 megcsalás az 1 férfi és egy nő…

Szerintem kb egyenlő az arány..

Kivétel Lmbtq..

2023. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
ismerosi koromben es tapasztalataim alapjan a nok nagyobb aranyban. raadasul az olyanok, akikbol sose nezned ki
2023. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az volt a vicces hogy miután szetmentunk bevallottan neki hogy sok lánnyal megcsaltam .


O meg elmondta hogy talizott 2 pasival is egyik annyira nyomult rá megujjazta első talijukon.de aztán vegulis nem vele jött össze hanem a másik pasival (akitől lett a második gyerkőc, első meg az enyém)


De a második gyerkőc apját meg a kapcsolatuk elején 1 hónapig velem csalta mert meg osszejartunk.


Aztán most béke van nem nyomulok rá a gyerek miatt találkozunk de ennyi

2023. jan. 17. 20:09
 5/16 A kérdező kommentje:

Szóval ja nők se szentek .csak prostizni nem járnak.


Az ipari szint én havonta mentem mikor kapcsolatban voltam


Egyedülálló ként meg 2 hetente

2023. jan. 17. 20:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ezt így pontosan tudni. Az én m ismerőseim közt pl több volt a pasi mint megcsaló fél.

Állítólag többnyire a férfiak a szexért, változatosságért csalnak, a nők meg érzelmi alapon, h nem kapnak törődést. Ez alapján talán a férfiak könnyebben mennek bele 1 éjszakás dugásokba a kaland kedvéért, mint amennyi nő beleszeret másba a párja mellett.

Engem 2 expasim csalt, ennyiről tudok. Én meg 7 valaha volt/ van páromból egyiket se.

Még azt sem akivel nagyon szar volt már a kapcsolat, inkább léptem 1év utàn. Nem feküdtem más ágyába amíg kapcsolatban voltam. Szerintem gerinctelenség.

Nem megoldás semmilyen problémára. Az is fura hogy egy kb akárkivel kefélgető kalandor palinak minek van párja annyi dugópajti mellett. Már azon kívül, hogy perverz és a nője megalázására izgul.

2023. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6#Mert kell a csalad a gyerekek az otthon nyugalma

De szerelem nélkül meg hiába jó a szex a pároddal úgyse leszel hűséges.


Nekünk gyerekünk is volt együtt éltünk jó volt a szexuális életünk is ,bizonyítja hogy még utána is osszejartunk .

De szerelmileg meg nem szerettük egymást akor meg nemtudsz hűséges lenni

2023. jan. 17. 20:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
3# férfi vagy?
2023. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7.

Érdekes én tudtam hűséges lenni szerelem nélkül is. Soha nem csaltam meg senkit, pedig volt pár kapcsolatom, viszont csak egyetlen férfi iránt éreztem és érzek igazi szerelmet a mai napig is.

A korábbiak amolyan fellángolások voltak csak amik hamar elmúltak.

Ez elvi kérdés nálam, hogy nem vagyok patkány, és nem alázom meg a másikat, hogy fèlremegyek. Ha egy kapcsolatban nem éreztem már jól magam, vagy rossz volt, és nem láttam javulást, inkább léptem, mint ahogyan írtam is. Ha az kellett, inkább évekig voltam egyedül, az se tartott vissza.

2023. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
7. Ja és egy gyerekes otthon minden csak nem nyugodt élet. De persze kinek mi😂😂😂
2023. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!