Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Útszéli prostituáltakat lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Útszéli prostituáltakat lehet még találni mostanság?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szabadkai úton szoktak lenni… Az egy türelmi zóna a XX. és IX. kerület határán, a Lidl mellett szoktak lenni… Vagyis azzal szemközt.


Ősszel végig sétáltam ott éjjel 1 órakor és 3 darab is odajött és gyalogosként is franciázni akartak nekem… Egyébként hihetetlen, de nem néztek ki rosszul. Viszont én utcaival nem, annál fontosabb az egészségem, ezért nagy nehezen leráztam Őket.

Aztán amikor félóra múlva mentem vissza, akkor egyrészt az egyiket elvitte vmi C magával… Másrészt a másik kettőnek meg megállt egy kamion és oda futottak.


Nem tudom, hogy ebben az időben is vannak e, de akkor amikor ez volt, éjjel is ilyen max 7 fok volt, tehát elég hideg volt. Már pontosan nem emlékszem…


Illetve nappal még 2 hete is láttam egyet.

2023. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.. vannak..
2023. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudjátok, hogy nagyon fehér bőrű lányok vannak köztük?
2023. jan. 18. 18:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam nagyon ilyet egyik pesti helyen sem... mostanában legalábbis.
2023. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

kevés helyen vannak már

régen sokkal több volt

2023. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Baszki, ilyen hidegben bármelyiknek nagyon fehér a bőre, amelyik magyar.
2023. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hely maradt ahol előfordulnak, régesrégen volt vagy 12-15 ilyen hely
2023. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os, olyan legyen a bőre színe mint a halottaknak, nekem csak az a lényeges. Megyeszékhelyre menet én nem látok már lányokat.
2023. jan. 18. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Sajna tényleg kevés van már.... bezzeg amikor kisgyerek voltam még itt a 6-oson is álltak.


Most meg amikor már prostizhatok úgy kell őket vadászni :D


Kamaraerdei úton is szoktak lenni, igaz hófehér nem igazán.

Viszont ott a nagymellű Dzsenna, kegyetlen jó mellekkel.

2023. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szabadkai, Gubacsi, szemétégető, Nyugati aluljáró, illetve a nagyobb főutak mentén, valamint azoknál az autópálya bevezető utaknál ahol jelentősebb a kamionforgalom. Ha Bp akkor inkább lakásoshoz menj, nem lesz annyival olcsóbb az útszéli mint amennyivel igénytelenebb.
2023. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!