Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolat olyannal, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat olyannal, aki már nem izgat fel?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat, mint embert. Viszont úgy érzem , hogy ő nem látja bennem a nőt. Sosem volt az a nagy csábító, de most már csak akkor van testiség, ha én kezdeményezek. Felejtős ez hosszútávon vagy lehet jobb?

2023. jan. 20. 10:48
1 2
 11/19 GFman ***** válasza:
80%

Pasiként nem értem mi baja van némelyik pasinak!És még fel is ajánlja neki a párja,hogy akkor lehet 2 nő vagy párban is lehetne...de neki akkor sem kell!És még ki is tart mellette a Nő!Ennél többet már mit lehetne tenni?

40-en vagyok,ha kapcsolatban voltam sosem voltak ilyen problémáink.A változatosságot meg megoldottuk.Erre pasi fejjel is azt mondom,hogy nem érdemli meg a párját.

2023. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudtad hogy ilyen sose kezdj kisfiúkkal, ffival kezdj...ez egy puhapöcs...
2023. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az itt nők által leírt egyes panaszokat egy az egyben elmondhatnám én is – férfiként, a feleségemre. Szó szerint uggggyanez, csak fordított szereposztásban.
2023. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A napokban leülök vele beszélgetni erről. Elmondom neki,hogy szeretem és kívánom őt,szeretném,ha ez a kapcsolat az életünk végéig kitartana,de ehhez tenni kéne.
2023. jan. 20. 15:01
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasi akkor ilyen ha van más nő a képben. Vagy az adott nő meg változott és nem vonzó már.
2023. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem fog kitartani,mert ő màr nem szeret azért nem kíván,de naiv vagy ..
2023. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nincs más a képben. Simán belenézhetek a telefonjába, mindig tudom, hogy éppen hol van.
2023. jan. 20. 16:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem leszek népszerű, és az se biztos, hogy igazam van, hiszen nincs nálam a bölcsek köve. Mindenképp dicséretes a törekvés, hogy egy kapcsolat életed végéig kitartson ugyanolyan hőfokon és kívánással, de szerintem ez illúzió. A kapcsolatok megmásíthatatlan természete, hogy elmúlnak, átalakulnak, kihűlnek. Őszintén mondom, hogy ezt nem örömmel írom, de attól, hogy még valami nem tetszik, nem fogom eltagadni, inkább szembesülök vele és elfogadom.
2023. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó !

Tudom, hogy a kapcsolatok változnak és nincs tökéletes sem. Viszont azt is tudom, hogy küzdeni szeretnék érte/értünk. Nem akarom egyből véget vetni ennek, hiszen lehet életem végéig bánnám.

2023. jan. 20. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!