Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az olyan lányok, akiknek jó fenekük van, de ez mellett kb. semmi mellük nincs?(Kép lenn)

Figyelt kérdés

Pl. az ilyenek:

[link]



2023. jan. 20. 11:39
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
65%
Miért, szerinted mi ez, ha nem zsír? Mert izmot még nem látott, annyi szent.
2023. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
33%
#20 de láttam.....ezisaz. update....
2023. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
62%
A képen amit látok az alapján a lába is büdös xd nagyon gáz
2023. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

#21:

És amúgy mik az elképzelések? Hogy valakinek élete végéig 10% alatt marad a testzsírja és soha egy deka felesleg nem lesz rajta? Álomvilág. Amúgy a képet, példának szántam, egy 30+os csaj van, rajta, instán nagy népszerűségnek örvend. De nyilván érthetetlen módon...

2023. jan. 20. 14:33
 25/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem érthetetlen. Sokak számára tetszetős egy ilyen is. Attól még vaskos.... Valaki a pa-dö-dö re hokizik 20 éve... Azis érthetetlen meg akik a f@szt szeretik azis.. attól még a képen szereplő nő ronda marad...
2023. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
77%
Szeretem ha kicsi a melle
2023. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
84%
#22 ez izmos? XD Te jártál már konditeremben? Na itt formás, kerek, izmos popsik vannak. Ez a képen egy átlag cigányasszony segg, a legtöbb sport, amit életében űzött, az az, hogy kiment a nappaliból a konyhába csipszért.
2023. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy népszerű instan, de attól még alakra max 10/3.
2023. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
31%

De sok istenbarma van itt...

Nekem kifejezetten bejönnek a kis mellek, bár ami a képen van a csajnak az részemről nem sorolnám még be a kis kategóriába. Bár a beállás és a ruha miatt nem tudom százszázalékig megítélni a dolgot. Amolyan átlag nagyságú.

A csajnak meg átlagos testzsírja van, viszont szerintem ott van izom is rendesen. Valahogy olyan érzésem van, mint ha járna edzeni és csak lábazás lenne az edzéstervében, felső test meg semmi. Ha oda is edzene, szerintem kifejezetten amazon alkata lenne, amit pl én kifejezetten vonzónak találok.

2023. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem a jó fenék merőben mást jelent. Alapból a vékony alak nálam az ideál és a kicsi kerek fenék. Mell nálam kevésbé fontos tényező, engem a kicsi sose zavart, ellenben a nagy ott sem tetszik. A képen levő alak pedig egyáltalán nem tetszik.
2023. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!