Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Titeket nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Titeket nagyon zavar az enyhe balanitis egy pénisznél? Elutasítanátok ilyen esetben a orált/szexet?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem visszatérő probléma…

Több orvosnál és többféle orvosnál is voltam, nem tudják hogy mitől van.


Mindig hozzáteszik, hogy ez nagyon enyhe, ezért nem feltétlenül kéne vele foglalkozni, de volt már egyszer egy alkalmi, amikor emiatt csak óvszerrel volt hajlandó a lány orálozni…


Egyébként nincs sok tapasztalatom nőkkel, 4 lánnyal voltam, ebből 1 volt alkalmi, 3 pedig egészen rövid párkapcsolat.


Az első 3 lánynál pont olyan szakaszban voltam, amikor enyhe balanitiszem sem volt, így ott nem volt gond… Néha ilyen időszakom is van.


Vett már tőlem kenetet is orvos, abból kiderült hogy nem gomba. Voltam STD szűrésen és ott is minden negatív volt… Vérvétel alapján elég egészséges vagyok, nem úgy tűnik mintha lenne szervi bajom.


Nagyon kímélős, szinte minden mentes olaj tusfürdőt használok, ami mindenféle bőrtípusra tesztelve van, s ami mellesleg jó drága is…


Csak óvszerrel volt aktusban részem, egész életemben, de balanitis néha akkor is volt amikor még szűz voltam (még kisgyerekként is), igaz ritkábban mint most.



2023. jan. 20. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudtam mi az a balanitis, megnéztem most képeken. Orál szexnél szeretném zavarna engem. Gumiban szexelnék veled.
2023. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Mármint nem veled, hanem az adott partnerrel, akiről ilyesmi kiderülne. Csak a félreértések elkerülése végett :-)
2023. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#1.


Mondjuk az a baj, hogyha így beírod a keresőbe, még ha hozzá is teszed hogy “mild” mint enyhe, akkor is elég durva képeket ad ki.


Képet sajnos nem tehetek ide be hasonlóról, vagy akár az enyémről.

2023. jan. 20. 19:42
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát az lehet, tényleg nem volt egy szép látvány. Privátban küldhetsz róla képet ha gondolod. De nem szeretnék levelezni.
2023. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Tehetsz be képet, de köszönjük ha nem teszed meg!
2023. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Igen zavarna. Orális szex biztos nem lenne. Nekem is volt visszatérő nőgyógyászati problémám, de nem is éltem addig nemi életet.
2023. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Zavarna de amúgy se szeretem az oral
2023. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Annak aki esetleg szintén nem tudná, hogy mi ez:



“A balanitis és a posthitis betegségek általában együtt fordulnak elő, hazánkban ritka az elkülönített megjelenésük. Balanitisnek nevezzük a hímvessző makkjának (glans penis) gyulladását. A posthitis a hímvessző fitymájának (praeputium) lobos megbetegedését jelöli. Balanoposthitis esetén mindkét terület érintett.”


Nekem csak a makk az ami gyulladt, a fityma nem… A húgycső nyílás ami piros, és van egy onnan lefelé vezető, lefelé nagyobbodó piros folt a makkon, ami nem vörös, nem durva, de azért a halvány rózsaszín makktól láthatóan elüt… Valamint tapinthatóan érdesebb is ott a bőr/nyálkahártya.

2023. jan. 20. 19:51
 9/28 A kérdező kommentje:

“Igen zavarna. Orális szex biztos nem lenne. Nekem is volt visszatérő nőgyógyászati problémám, de nem is éltem addig nemi életet.“


De ez olyan probléma ami szinte végig kíséri az életemet és úgy néz ki, hogy nincsen rá megoldás…

2023. jan. 20. 19:52
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Mesélted körül magad
2023. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!