Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Titeket nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Titeket nagyon zavar az enyhe balanitis egy pénisznél? Elutasítanátok ilyen esetben a orált/szexet?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem visszatérő probléma…

Több orvosnál és többféle orvosnál is voltam, nem tudják hogy mitől van.


Mindig hozzáteszik, hogy ez nagyon enyhe, ezért nem feltétlenül kéne vele foglalkozni, de volt már egyszer egy alkalmi, amikor emiatt csak óvszerrel volt hajlandó a lány orálozni…


Egyébként nincs sok tapasztalatom nőkkel, 4 lánnyal voltam, ebből 1 volt alkalmi, 3 pedig egészen rövid párkapcsolat.


Az első 3 lánynál pont olyan szakaszban voltam, amikor enyhe balanitiszem sem volt, így ott nem volt gond… Néha ilyen időszakom is van.


Vett már tőlem kenetet is orvos, abból kiderült hogy nem gomba. Voltam STD szűrésen és ott is minden negatív volt… Vérvétel alapján elég egészséges vagyok, nem úgy tűnik mintha lenne szervi bajom.


Nagyon kímélős, szinte minden mentes olaj tusfürdőt használok, ami mindenféle bőrtípusra tesztelve van, s ami mellesleg jó drága is…


Csak óvszerrel volt aktusban részem, egész életemben, de balanitis néha akkor is volt amikor még szűz voltam (még kisgyerekként is), igaz ritkábban mint most.



2023. jan. 20. 19:36
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Közben két segítőkész embernek elküldtem priviben fotót az állapotomról és mindketten azt írták, hogy nem vészes.


De majd elmegyek egy magán bőrgyógyászhoz is, hátha az mond valami újat.

2023. jan. 20. 22:34
 22/28 anonim ***** válasza:

Esetleg egy Candida diétát lehet, megpróbálhatnál. Ha kívülről nem orvosolható, akkor a helyedben igyekeznék belülről kezelni, táplálkozással. Akkor is, ha a vérvétel alapján nem gomba.

Veszítenivalód nincs.

2023. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is metéltesd körül magad. Értem én, hogy nem fertőző stb, de mégiscsak egy gyulladás, ami nem egészséges.
2023. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

A metélés megoldás lehet, de leginkább akkor hogyha ezt a dolgot fitymaszűkület okozza… Gondolom ha az okozná, akkor az egyik orvos már javasolta volna.


Ki kell próbálni, hogy mondjuk 1 hónapig folyamatosan ügyelsz arra, hogy mindig hátra legyen görgetve a fitymád és ha ez sem szűnteti meg a panaszokat, akkor a körülmetélés sem fogja… Úgy meg már csak egy felesleges csonkítás.


Ha tényleg folyamatosan gyulladt, akkor mégiscsak valamilyen szervi baj lehet mögötte! terheléses vércukor vizsgálatod volt? Mert a cukorbetegségnek lehet egy pontosan ilyen mellékhatása!


Illetve még az is lehet, hogy valamilyen allergia… Akár olyan dolgokra is lehet az ember allergiás, ami “hipoallergén”, csak nagyon ritka.


Javasolnék egy multiplex allergia tesztet is, bár elég drága… De teljeskörű allergia vizsgálatot tesz lehetővé. Egy vérvételből közel 300 allergént lehet megvizsgálni a segítségével, komplex képet adhat a panaszok hátterére.

2023. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
Első körben étkezz teljesen tejmentesen (tejtermékek is kizárva!). Az nagyon sok gyulladásos bőrproblémán segít. Ha ez önmagában nem működik, akkor jöhet mellé a gluténmentesség is, az is csodát tud művelni gyulladásos betegségek esetén. Ezek mellett pedig szedj C, D, K vitamint, béta karotint és kevert tokoferolos E vitamint. Adj ennek legalább fél-egy évet, és jó eséllyel hatásos lesz.
2023. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi de nekem ez undorító ahhoz hogy a szamba vegyem.

Az ilyen miatt is nincs egy éjszakás kalandjain, felek bármit is elkapni.

Sajnálom hogy ez van neked.

2023. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem lingua geographica nevű betegségem van, azaz térképnyelv…


A térképnyelv egy ártalmatlan, jóindulatú elváltozás. Kialakulásának gyakorlatilag az a lényege, hogy a nyelv bizonyos részein a nyelvpapillák (a szabad szemmel is látható apró dudorok) hiányoznak, ezért szabálytalan körvonalú, sima, fényes, vörhenyes elváltozások alakulnak ki a nyelven.


“Bár a térképnyelv gyakran ijesztően néz ki, de nem okoz semmilyen egészségügyi problémát. A térképnyelv gyakran az egyik területen meggyógyul és egy másik területen jelenik meg, ezért másik elnevezése a „benignus migráló glossitis”, azaz jóindulatú, vándorló nyelvgyulladás. Az elváltozás pontos oka ismeretlen, de ismertek bizonyos rizikófaktorok, melyek az etiológiában szerepet játszanak. A genetikai tényezők minden bizonnyal fontosak a kialakulásában.“


A lényeg, hogy ez is egy gyulladás, ami végigkíséri az életet és bár ártalmatlan, amikor erősebb, akkor azért tud fájni és kellemetlen. + Ez is ijesztő és taszító lehet egyeseknek…


Konkrétan nem tudják, hogy mitől van és nekem pl. soha nem hatott semmi amit ajánlottak rá az orvosok.


Viszont sima magas százalékos, minőségi kendermagolaj az nagyon nagyon enyhíti a tüneteket, pár hét alatt…

Csak sajnos arany áron adják, ami nekem bevált abból 10ml 12 ezer forint. 1-2 hétre elég adag.


De talán még jobb a feketeköményolaj, de azt még nem használtam hosszabb távon, most teszteltem… Lehet hogy a mostani állapota a nyelvemnek még mindig a kendermagolaj hatása, de most kipróbálom csak ezt a feketeköményolajat hosszabb ideig.


“A feketeköményolajnak igen magas az antioxidánstartalma, ezért erős gyulladáscsökkentő. Segíthet az asztma és a magas vérnyomás kezelésében, sőt még haj- és bőrápolásra is használható. A feketekömény (Nigella Sativa) Nyugat-Ázsiában, a Közép-Keleten és Európa keleti részén őshonos.”

2023. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Sajnos a srácnak nem tudok már privát üzenetet küldeni, de aki esetleg olvassa.. A férjemnek is körülbelül 10 évig volt ez a problémája míg egy random fórumon olvastuk, hogy húzza fel a bőrét folyamatosan vagy metéltessen ha ez beválik.. Nagyjából 3 éve folyamatosan figyel rá hogy felhúzza a péniszén a fitymáját és azóta maximum 10 alkalommal jött ki neki 1-1 piros 1mm-es folt. Ilyenkor a Sudocream maximum 24 órán belül eltünteti szóval mondhatjuk hogy 99%-osan meggyógyult és már szerencsére teljes, kiegyensúlyozott életet élhet újra. Szóval Dr. Gyakori Kérdések receptje: fitymafelhúzás/metélés és Sudocream. Kitartást, évek alatt egyre kevesebbet és kevesebbet fog kijönni!
2023. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!