Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szexelni akarok vele.Sr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szexelni akarok vele.Sracok,ti mit szolnatok ha egy csak,akivel többször is lefekudtetek rátok írna,hogy szexelni akar veletek?22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel fél évig volt köztünk barátság extrákkal dolog,de abba maradt mert én elköltöztem,aztán találtam magamnak párt,és már nem írt.

Azóta nem vagyok együtt azzal a sráccal,és vissza költöztem.

Vágyok rá,úgy mint régen,de nem tudom vevő lenne e rá.

Régen O akart állandóan velem szexelni,és jó is volt mindkettőnknek.

Nem megy Ki a fejemből.

Mit tegyek,hogy írjak rá?


2023. jan. 21. 09:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az úgy jó lenne,ha azt írnám hogy "kiereszthetnenk a gőzt valamikor"?

Nem akarok tőle mást,csak szex

2023. jan. 21. 09:54
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Vicces, hogy a nők mondják, hogy a férfiak nem értenek hozzájuk, közben a nők se tudnak sz@rt se a férfiakról. 🤣
2023. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve találkozni veled. Nem kell egyből azzal indítani, hogy "Szia, szexelni szeretnék veled.."
2023. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak azért nem akarok írni neki,mert mióta volt más ignoral,és egyáltalán nem ír

Nem tudom,ha vissza utasít elég gazol fog kijönni hisz osztálytársam 😅

Egyébként meg forr a levegő köztünk,én legalábbis úgy erzem

2023. jan. 21. 10:07
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen kezdeményezés vele egy baráti találkozót. Ha neki sincs párja, akkor hidd el menni fog minden a maga útján. 😉

Sok sikert!!!

2023. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb megfogalmazás, mindenki érti mit jelent "nincs kedved átjönni valamikor?"

Ha azt mondja nincs, akkor sem olyan gáz, mintha azt kérdezted volna, akar-e szexelni. 😃

2023. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig én mentem át hozzá,fura lenne hirtelen ezt felajánlani
2023. jan. 21. 10:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyire jó az ágyban?Korotok?
2023. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó a gőzkieresztős duma. Lásd, mit válaszol!


Ha nem, keress más partnert ;) ;)

2023. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán írj rá, hogy mizu, visszaköltöztél stb, és hozz fel szexuális témát és jönni fog minden magától. 😋 L28
2023. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!