Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit tapasztaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tapasztaltatok szüzességetek elvesztése után?

Figyelt kérdés
fizikai és érzelmi dolgok egyben érdekelnek

2023. jan. 22. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2023. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem rémlik semmi extra.
2023. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Megváltozott az életem, sokkal pozitívabban látok a világ. A csoda ott van benned és bennem csupán észre kell venni.
2023. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én rám nagyon nem vigyázott az exem, én nagyon vereztem, éjszakára konkrétan betétet kellett húznom, másnap alig tudtam ülni. Nem volt kellemes, közben is nagyon fájt.


Lelkileg nem éreztem semmit. Tini voltam, elmondtam a legjobb barátnőmnek, kitárgyaltuk és ennyi. Hamarosan jött a következő alkalom.

2023. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4-es nem lehet, hogy túl fiatalok, tapasztalatlanok voltatok?

Sajnálom, hogy ilyen rossz élményed volt!😒

N

2023. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem volt változás. Lelkileg még közelebb hozott a páromhoz.
2023. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Azt hittem lesz valami, de semmi. Annyi csak hogy valamiért nehezen jött össze, valamiert túl feszes voltam. Aztan egyszer csak becsusszant, es annyi. Se fajdalom, se vér, se túlarado boldogság, vagy barmi. El se hitte a pasi hogy ez az első.

Sajnos nem a párom volt, csak egy jó ismerős, akivel egy ideje kavartunk, de nem is nagyon éreztem iránta.

2023. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis undorom magamtól azóta, egyszerűen nem is jó magamhoz nyúlni.

Más nem nagyon.

2023. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #6-os is írja, fizikailag semmi, érzelmileg még erősebb kötődés a párjukhoz. A nők teljesen máshogy kezelik a szüzességet, nem verik a mellüket a haveroknak hogy "bibi én már dugtam", megtartják a dolgot élményként maguknak és a párjuknak.
2023. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanazt mint előtte, annyi különbséggel, hogy nem feszengős izgulást éreztem egyes szituációkban, hanem inkább biztonságos nyugalmat.
2023. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!