Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ilyen sok pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen sok pasi szűz még 25 éves kor fele, sőt 30 éves kor és afölött is?

Figyelt kérdés

Sok emberrel beszélgetek a munkámból kifolyólag, azon kaptam fel a fejem hogy ennyi pasi hogy lehet szűz ennyi idősen? Az elején 1-2 embertől hallottam hogy szüzek, nem is tulajdonítottam neki jelentőséget, gondoltam megesik az ilyen, de mikor már a sokadiktól hallottam akkor elgondolkoztam. Mi mehetett félre ezeknél az embereknél ismerkedés terén, ami miatt nem jött nekik össze egy szex sem mondjuk 30 éves korukra sem? 2 ismerős csajtól is hallottam hogy 25+od szűz pasikkal jöttek össze, akik már nyilván azóta nek szüzek. Vagy lehetséges hogy az ilyen pasik csak behazudják, hátha akkor a csajok valamiféle sajnálatképpen lefekszenek velük?

31f


2023. jan. 23. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Azt gondolnám, hogy ilyen iszonyat ritka. Ismeretségemben egy 26 éves szűz nő van de férfi egy se. Jóformán amint kinyílt a csipám csak azon dolgoztam, hogy minél hamarabb lyukhoz jussak.
2023. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi az oka?...

Ez összetett.

Mint írta az egyes válaszoló, léteznek főként vallási meggyőződésből szüzességüket, házasságra tartogató emberek. Persze ez a szegmens nem olyan nagy. Ma ez nem szempont már az embereknél.


Vannak azok akik otthon ülnek és nem barátkoznak.

Itt már szerteágazóbbak az okai.

Mert sokan félénkek ettől-attól.

- Mi van ha lebőgők...

- Kicsi a cerkám...

- Nőknek biztosan nem jövök be...

- Nincsen zsetonom, csak csóró vagyok...

- Stb...

Sokuk, egyszerűen többre értékeli a haverokat, kocsmát a játékokat, stb...

Nagy az elvárás a nők körében ( vélt vagy valós elgondolás alapján).

A nők átvették a férfiak szerepét és önállóak lettek. (Ez sokakat megrémít és nem kezdeményez.)

Mobil is "chat szobákra" és egyéb felületekre korlátozódnak a kapcsolatok. Ezek, nem igazi szociális

kapcsolatok. Egyfajta mátrix, állom világ...

Van egy nem elhanyagolható tényező is.

- A vizek televannak a női fogamzásgátlók maradékával. Ugyanis ez nem bomlik le maradéktalanul

és beszivárognak vizeinkbe. Nem csak az állatvilágra, de a férfiakra is kihat. Szépen lassan strilizál.

Ez vajon a férfiakra milyen hatással van a nemi ösztönükre és a tesztoszteron termelésre?

Ez kérdés...

A fogamzásgátló tabletták lehetnek, kombinált tabletta, ami ösztrogént és progeszteront

tartalmaz, és létezik az ösztrogénmentes, csak progeszteront tartalmazó mini tabletta.

A meg növekedett ösztrogén szint a férfiaknám nem várt hatásokat vált ki. Nőiesedés,

terméketlenség, stb...


Ezek lehetnek az okok amiért ennyi a szűz férfi és nő manapság.

2023. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23 évesen lett barátnőm addig nem érdekelt ennyi a magyarázat
2023. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nők is vannak szüzek. Én 26 évesen az vagyok és van még pár barátnőm, akik ugyanígy vannak, bár ők vallási okokból.


Én nem vagyok vallásos, de nincs baràti társaságom sem. :/ Ìgy viszont bulizni sem nagyon lehet eljárni, plusz amikor még eljártam, nagyon "élni" szerettek a srácok, cigiztek, füveztek stb. Engem mindkét viselkedés taszít.

2023. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!