Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az legjobb barátnőmnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az legjobb barátnőmnek a barátja nem kívánja a szexet. Hogyan lehetne rávenni? 30 éves

Figyelt kérdés

Egyik nap elpanaszolta az egyik barátnőm, hogy a barátjával 2 hete nem volt együtt, közben folyton együtt aludtak (el voltak menve nyaralni). A pasi mindig talált kifogást: túl meleg volt, leégett, miután hazajöttek, mind azt mondta, hogy legközelebb.

Mondta a barátnőmnek, hogy orálisan kielégíti, de szexet nem akar.

Emelett, nem engedi a barátnőmet, hogy felizgassa, vagy hogy orálisan elégítse ki.

Arra a következtetésre jutottunk, hogy lusta.

Mit javasoljak a barátnőmnek?

Mondtam, hogy tegyen vágyfokozó tablettát az italába, de nem akarja



2022. aug. 10. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ALAP, hogy nem keverünk senki italába semmilyen szert a tudta és kérése nélkül.


Ezt a barátnődnek kell megbeszélnie a párjával, nekik kell rájönni hogy mi okozza és mit tehetnek ellene. Te szállj ki mások hálószobájából.

2022. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ülteti le és beszélget el vele? Felnőtt emberek elvileg. Lehet egészségügyi gondok vannak, lehet történt valami,amit nem bír elfogadni/megszokni stb. Lehet érzelmileg sincs rendben.


De viszont! Te ebben a dologban nem vagy jelen. Hagyd őkez békén. Majd megoldják. Akárhogyis, egy kotnyeles barátnő sosem segít.

2022. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de 2 olyan dolog van ami ebben az esetben szóba jöhet.


Vagy másnak tartogatja az alkalmat, vagy kialakult nála valamiféle merevedési probléma és a szégyenérzete miatt nem akar szexelni, hátha így kiderül. Nekem is egyik ismerősöm volt ugyan így az urával. 36 éves volt, elhízott, és egyszer csak azt vette észre, hogy maszturbálás közben már nem áll fel neki, csak akkor keménykedik meg egy kicsit, amikor elélvez. Tesztoszteron gondjai voltak az elhízás és az egészségtelen étrend és életmód miatt. Cigi is rátett egy nagy lapáttal a dologra. Aztán amikor már ismerősöm a válással fenyegetőzött, akkor ismerte csak be.


Mint írtam ennek több oka is lehet, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de mindenképp beszélnie kellene vele, vagy egy férfi ismerősét rávenni akiben teljesen megbízik, hogy beszéljen neki a dologról.

2022. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek az előző válaszolóval!

Vagy másik nő van a dologban,vagy tényleg valami nincs rendben a ffival odalent,és szégyelli.

2022. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

"A pasi mindig talált kifogást: túl meleg volt, leégett, miután hazajöttek, mind azt mondta, hogy legközelebb."

Most nem azért, de ezek nem feltétlen kifogások. Nagy forróságban mozdulni is alig van kedved, nemhogy hozzábújni egy másik, forró testű emberhez, és hát ugyebár a szex is általában a férfi számára jár több mozgással. Ha még pluszba le is égtél, irritál minden simogatás, hát csak azt várod, hogy valahogy végre elmúljon.

Emellett gyakran hiányzik a megszokott komfort, papírvékony falú a szobátok, esik szét az ágy, stb. nem tudsz úgy ellazulni, mint otthon.

Emellett nyaraláskor 0/24 együtt vagytok, vagy valami programon, vagy egy kis szobában, semmi sóvárgó vágyakozás, hogy de jó lenne már vele együtt lenni... hisz egyfolytában együtt vagyok már egy hete, szünet nélkül kitéve egymás legapróbb dilijeinek.

Szóval a munkahelyen senyvedve álomszerűnek tűnik egy végigszexelt nyaralás, valójában a nyaralások egy része pont ellene dolgozik a vágyaknak. (még az összecsipkedő szúnyogok hiányoznak a listáról)

2022. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egyébként igen. Nekünk alapvetően rendben van a szexuális életünk, de a nyaralásokat legtöbbször kihagyjuk ilyen értelemben. A dög meleg és a szomszéd szobából áthallatszó dumálás nem mindenkinek turbózza fel a libidóját. :D

2022. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

tabletta az italba? képzeld el, ha ezt egy pasi írta volna, már feljelentések lennének. Szörnyű.


Amúgy meg ha igaz, akkor valami titkolás van, ami bármi lehet, akár nemibetegség is, amit éppen ki akar gyógyítani, fene tudja. Beszélni kell

2022. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt annyira nem értem..ha egy pasi nem akar szexelni akkor már: megcsal,nemibetegsege van,stb..?!

Miért kell egyből a legrosszabbra gondolni?

Náluk is vannak olyan időszakok amikor nincs kedvük,mert igenis VAN ilyen.

Ezt a vágyfokozó szarságot meg felejtsétek el,mert bármi baja lehet tőle.

2022. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem valamit szégyell. Betegség, merevedési zavar, korai magömlés, bármi

A lustaságot kizárnám, mert a szajjal kényeztetésben benne van egyébként.

2022. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is nemi betegség.
2022. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!