Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt már kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már kellemetlen élménye rosszlánnyal, mi volt a sztori?

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Bi lány vagyok, bi vagy leszbi lányt kerestem. Közös fürdés és simogatás után kezdett alakulni, felizgultam. Utána szobára bementünk, ahol hanyatt feküdt és nyalatta magát. Engem nem volt hajlandó szájjal kényeztetni, hanem egy dildóval akart megdugni. Mondtam neki, max akkor ha megmossuk. Erre nem volt hajlandó így a megbeszélt 1 óra helyett eljöttem kb. fél óra után. Nem akartam balhézni, kitudja a szomszéd szobában milyen kan cigány vigyázta. Felöltöztem, eljöttem. Ez 12-13 éve volt.

Azóta rájöttem, hogy a neten sok bi vagy leszbi van aki örömmel csinálja.....

2023. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi év alatt nagyon kevés. Az is iszonyat ritka ha már az ajtón sem mentem be.



Az volt kellemetlen amikor meg lett beszélve minden, időpont is. Odamegyek pontosan hívom erre nem veszi fel. De még utána se hívott vissza


Másik negatív meg amikor egy 50 eleji nőhöz mentem de volt az 60 feletti is. Mivel ki voltam éhezve maradtam hátulról megtoltam gyorsan ürítettem már mentem is.

2023. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elején elkérte a lóvét aztán lelépett. (Nem nála voltunk.) Természetesen hiába reklamáltam akárhol. Jó, ha tudjátok, hogy ezt bármikor megtehetik minden következmény nélkül. (Írtam róla értékelést, amit persze elutasított, de azért olvasható volt 1-2 kattintás után. Más értékelése sem volt utána.)
2023. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Kocsi dugás lett volna. Nem hozott gumit, már ez gyanús volt, de nálam volt. Erre jött, hogy túl nagy vagyok neki, napokig fájni fog, nem tud dolgozni. Akkor marad az anál de hát kellene sikkosító, nem baj, az is volt nálam. Hirtelen oda is nagy lettem. :D Azért is végig szopattam azt az egy órát..
2023. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kocsi dugás* :D
2023. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Kocsis 🤣
2023. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lelépett a pénzzel
2023. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

"Kocsi dugás "


Transformersszel voltál ?

2023. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Olyan már fordult elő hogy nem az nyitott ajtót mint aki a képen volt, de ugyebár amúgy is általános hogy min. 2-3 ponttal rosszabb aki ajtót nyit a valóságnál. Nagyon még nem vágtak át, mert ha gixert érzek akkor inkább máshoz megyek - van bőven k.rva.
2023. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
#8 Ki gondolta volna, hogy vagy olyan kretén, hogy javítás után is belekötsz egy elírásba. :)
2023. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!