Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak nők is az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők is az oldalon heteroszexualitás kategóriában, vagy az egész csak az oldal szerkesztőinek a trükkje, hogy ezáltal extra bevételt generáljanak?

Figyelt kérdés
Kezdem egyre jobban azt érezni, hogy ez az egész oldal egyfajta alternatív univerzum, ahol a női válaszokat is férfiak vagy chatbotok gyártják.

2020. jan. 26. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is nő vagyok. Bár leszbikus, szóval ez neked nem segítség :D

Bocsi, erre muszáj volt válaszolnom, tudom nem nekem szól. Csak tetszik ez a kérdés. :)

Amúgy meg könnyen ki tudod szűrni, a kamus csajok akik igazából pasik, olyanokkal jönnek hogy:

"a nagy farkakat szeretem"

"szeretem lenyelni"

"50x volt orgazmusom"

"csak hüvelyi úton tudok elélvezni"

"hármasozni akarok"

és társai.

Félre értés ne essék, vannak nők akik ezeket szeretik/képesek rá, de általában ha egy idegen nővel levelezni kezdesz, az nem ugrik fejest a témába, egy pasi viszont igen.

2020. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miből jön a bevétel? Nem fizetős az oldal.

A társkeresőkön szokás belső embereket alkalmazni hogy nőjön a bevétel, de mivel ez az oldal nem azért van hogy ismerkedjünk, csak arra hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat illetve tanácsot kérjünk és kapjunk, nem lenne értelme belső embereket alkalmazni.

Ha pedig ilyen tipikus farokmutogatós emberke vagy, akkor annyi útnutatást tudok adni hogy akik kifejezetten kérik a farokképeket azok a magukat nőnek kiadó pasik, akik viszont köszönik szépen de nem akarnak ismeretlen pasikhoz tartozó farkakat nézegetni azok az igazi nők.

31N

2020. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Reklámokból van a bevétel és nem véletlenül van állandóan a rosszlányok reklámozva.


Aki pedig ide látogat (a heteroszexualitás kategóriába) az valószínűleg azonos (50%) vagy ellenezőneműektől (50%) szeretne válaszokat kapni.


Tehát ha magukat nőnek kiadó troll férfiakkal van tele az oldal, akkor az nem éppen segíti elő, hogy hiteles választ kapjon az illető.


És amit az első válaszoló leszbikus hölgy is említett, vannak ennek nagyon átlátszó részei, de vannak olyanok, amikről azért nehéz elhinni, illetve beetetés.


És mikor sokan írnak ilyet, hogy "én itt ismerkedtem meg a párommal és tökéletes sub+dom kapcsolatban élünk hónapok óta" és hasonlók, akkor nem mondanám, hogy nem társkeresésre használják az emberek az oldalon belül a szexualitás kategóriát mindenképp.


Ahogy az is köztudott tény, hogy egy nőnek elég kiírni, hogy nő és máris özönlenek a privátok.


És nem kell hozzá semmi atomfizika. Vannak, akik kiírnak ilyen beetető csaliszövegeket, hogy életem párját találtam meg itt, vagy "több csaj is jött már innen össze" a másik (ami meg már a kamuemberek hada) aki a csalit elhelyezi, kiír ártatlan kérdést, hogy ő szűz lány és szeretné elveszíteni de nem kell a pasiknak vagy hol talál sub/dom pasit egy sub/dom lány, vagy nagyon ciki, hogy neki ilyen vagy olyan fétise van (alá x éves lány) esetleg xy oldalról mi a vélemény (és azért odaírja alá, hogy x éves lány).

2020. jan. 26. 01:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én még soha nem kattintottam a hirdetésekre. Nem hiszem hogy annyira kattintgatnak az emberek, nem azért jönnek ide hogy megvegyenek valamit vagy igénybe vegyenek egy szolgáltatást.

Persze hogy itt is ismerkednek az emberek, de alapvetően nem erre van az oldal. Nem célja senkinek hogy itt párok szülessenek.

Szerintem a sok kamu ember csak magányos, szeretné ha valaki rá figyelne, vele foglalkozna, és így túl tud élni egy újabb napot.

Meg sokan csak trollkodnak. Kiír valami megbotránkoztató kérdést és röhög a markába a válaszokon, meg azon ahogy a válaszolók marják egymást.

Lehet hogy én vagyok naiv, de nem gondolom hogy ez valami szervezett dolog.

2020. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ez a kérdés annyira konteósra sikeredett, hogy megállná a helyét az ezo rovatba is! :D
2020. jan. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hölgyek is.De kétségtelen,hogy a legtöbb a szexuálisan kiéhezett abberált férfi.
2020. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak, és vannak nők is akik férfiként írnak.

Az oldal a kattintás számokból él, azaz a reklámokból.

Én gyakran kattintok engem érdeklő reklámra, így értékelem a GyK-et! ;)

2020. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már látom a jövőt ! Az összes olyan női válaszra amiben valahogyan sért bizonyos férfiakat, az azonnal férfi troll és nem is lehet csak egy őszinte nő.
2020. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, szóval igen, vannak itt nők. Bár én inkább olvasgatok, ebben a kategóriában nem igazán teszek fel kérdéseket. Na nem mintha mindent tudnék, hanem haszontalannak látom a válaszokat.

Biztos vagyok benne, hogy rengeteg magát nőnek kiadó férfi van itt.

Privátban pont ezért nem beszélgetek senkivel.

2020. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!