Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leblokkoltam korábban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolo1234 kérdése:

Leblokkoltam korábban egy hivatasosnal stressz miatt. Szüzesség elvételre mentem ,de nem jött össze a dolog. Most 5 év után újra próbálom. Nem tudom először erotikus masszőrhöz menjek vagy megint hivatasoshoz?

Figyelt kérdés

Rendes kapcsolatot azért nem akarok még mert félek ,hogy a lány nem fogadja el esetleg cikinek tartja.


26F



2023. jan. 27. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
De miért olyanhoz mentél aki még szűz?
2023. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
1.Ő szűz te végtelenül okos troll.
2023. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok szűz ,nem a hölgy. És azért mentem anno meg ugye mennék most is ,hogy tapasztalatot szereztek.
2023. jan. 27. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam egyiknél sem, de régebben kíváncsiságból néztem ezt az erotikus masszázst a neten. Lehet, hogy számodra jó lesz stresszoldásnak.
2023. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

De 26 évesen szűz vagy? Mi a baj veled? Úgy értem, a külsőd nem elég sztenderd, vagy van valami régi gátlásod, amit képtelen vagy leküzdeni? Valami feldolgozatlan trauma, ilyesmi? Bocsi a kíváncsiskodásért, de azért ez nem épp szokványos, és valahogy nehéz is elképzelnem, hogy ha nincs semmi gond veled, akkor hogy nem feküdtél még le senkivel.

Ráadásul ugye egyszer már megpróbáltad, aztán vártál 5 évet... a legjobb huszas éveidben. Mit csináltál ez alatt az 5 év alatt? Hogy nem jött össze egy lány sem? (Vagy pasi, bocs, nem tudom, mi a helyzet.) Túl magasra teszed a mércét? Szerintem itt anonim módon bevallhatod, ha így van, nincs igazi következménye, ha kitárgyaljuk veled ezeket, de tényleg nem ártana kideríteni, hol a gubanc, különben az ilyen masszázsok meg szüzességelvevő k.rvanénik sem fognak érdemben segíteni, max technikai oldalról, de csajozásban (pasizásban) nem leszel jobb ettől, és rá fogsz szokni, hogy inkább fizetsz a szexért, ami marha kényelmes, de igen magányossá fog tenni. Meg kéne ezt előznöd szerintem azzal, hogy valódi kapcsolatot létesítesz.

Amúgy a csajoknak még imponálna is a dolog, tök cuki egy félénk, huszas srác :)

2023. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
XD
2023. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5 válaszolónak írom,hogy heteroszexuális vagyok.
2023. jan. 27. 22:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Két feles előtte v. egy csodabogyó és megint hivatásos, 1 órára benevezve, olyanhoz amelyik kicsit türelmesebb, nem az óranézős futószalagos.
2023. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha elég ittas odamehet egy részeg ribizlihez is valami ivós helyen.
2023. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Végtelenül túlparázod, és túlmisztifikálod a szexet, hogy itt 5 év után vissza fizetni azért hogy csináld... Ez nem agysebészet, és nem valami rettenetes dolog amitől parázni kéne, sőt, ha nem leszel perfect nyámmi 10/10 az ágyban elsőre, akkor se fog összedőlni a világ. Legyél kedves és határozott egy sima lánnyal, csináld azt vele, amit élvezel és kísérletezz. Nem is kell rögtön kapcsolatban, valami laza ismertségi viszonyban is lehet... és nem is kell kimondani, hogy szűz vagy, és akkor sincs semmi, ha leblokkolsz, akkor se, ha a lánynak kicsit nem tetszene... van ilyen. nem csak veled. L
2023. jan. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!