Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért izgató az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért izgató az, ha erotikusabb tartalmú fotókat küldöget magáról egy nőnek akivel ismerkedik ?(nem akarok általánosítani, de belefutottam pár ilyen férfiba mostanság)

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert azt hiszi, hogy ezzel majd sikereket érhet el, pedig nem.
2023. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert ezzel szeretne hódítani! De ez nem minden nőnél jön be!
2023. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban nem túl hatásos, legalább is nálam... ha minden jól halad egy ismerkedésnél egy ilyen üzi miatt pillanatok alatt egy nehezen lebontható falat építek magam köré, mert egyszerűen nem tudom hogyan kezelni.
2023. jan. 18. 23:59
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert buta, és nem tudja, hogy a képeket a férfiak szeretik, a nők pedig a jó történeteket.
2023. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Aki ilyet csinál az jó eséllyel nem akar tőled komoly kapcsolatot (szerintem) szóval, ha te nem akarsz tőle olyat amire ő gondolna akkor jobb, ha szimplán leépíted.
2023. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer olvastam erről valami cikket. Az okok, amikre emlékszem: erre a legbüszkébb, magából indul ki és őt felizgatná ha te küldenél.
2023. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert ez az egy amit fel tud mutatni a nyomorult pancser, ráadásul legtöbbször arra sem kellene olyan büszkének lenniük.
2023. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert semmit nem tud a nőkről, magából indul ki, és csak magára figyel már ismerkedéskor is.
2023. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
nálam fordítva van én attól izgulok fel ha lányként magamról küldök szexi képeket, fordítva nincs nagy jelentősége a számomra
2023. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!