Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen incelről? Miért nem törli a youtube?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről az undorító emberről és tartalomról. Miért tűri el a youtube?



https://www.youtube.com/watch?v=hm7BbfQHqE0



2023. jan. 29. 14:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nő okos

Nő villamos

Benne csillog

A villanyos

kékeres

Szájában krékerek

Nő bárgyú

Unalmas

Szagtalan

Lagymatag

Vátesz

2023. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

20as vagyok

Jaigen, ráadásul az elején még tök jól megvoltak a rímek, de ez a végére elégg elkutyulódott. Látszik, hogy volt egy ötlet ami kb az 5. sor magasságában kifulladt, de azért még húzta sokáig:D

2023. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
33%

19- es vagyok megint.

Mire céloztam? hogy a legkönnyebb azt mondani valakire hogy egy idióta fa*z. De senkit se érdekel sose az indíték. érdekes ez . (sztem ez egy fa*zság amit lenyomott a videóban ez világos..de kitudja mi van emögött)


1 ismerősöm rákos volt.. ott feküdt a kórházi ágyon.. elmesélte hogy éppen a wc re ment ki hányni... majd visszaült az ágyra.. fél órájába telt ez..

Kis idővel rá megjött látogatóba a párja akit am nemrég jegyzett el.. no nem azért hogy meglátogassa kedvesét.. élete szerelmét, hozzon neki valami ennivalót.. bíztassa hogy túl fogja élni. Azért ment, hogy visszaadja neki a jeggyűrűt és mellé "megismertem valaki mást.. na heló" és ott hagyta a rákos "szerelmét" a p*csába, magára.

Nem tudjátok ez a szerencsétlen min ment keresztül. És ennek a lejárató kampánynak itt semmi értelme.

2023. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

24, ez a fajta érvelés pont annyira erős, minthogy értsük meg az ilyen-olyan sorozatgyilkost, nehéz gyerekkora volt. Értjük, hogy van előzménye, de attól még nem lsz egy tett elfogadható. Ugyanígy érthető, ha rossz élményei voltak, de ez még nem indokolja azt, hogy olyanokat is bántson akiknek ehhez semmi köze.

AKinek traumája van, tehet ellene. Terápiának hívják. Bár tudom, nő - terápia, ez is elhangzik a szövegben:D De összességében saját magának tenne jót, ha fel tudná dolgozni az őket ért élményeket, hisz a töbib ember maximum elkerüli messziről és annyi, nem fog hiányozni. Neki viszont fognak hiányozni az emberek.


Szóval lehet szarul hangzik, de akármi is van, vagy mindig alkalmazkodsz, újratervezel, feldolgozol, vagy kimaradsz. És a kimaradás egyedül neked fog fájni, tehát a saját érdeked. Ha meg kimaradtál, azzal szintén csak magadnak ártasz, ha elkezdesz köpködni, amiért kimaradtál.

2023. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
25 ös.. igen vagy az is lehet ful erőszakmentesen, alkoholizálás nélkül feldolgozta épp most terápia nélkül ezzel a videóval..kiadta magából és majd később letörli ;)
2023. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

26, lehet. De ebben az esetben hasznos, ha látja, hogy az ilyesmit nem tolerálják az emberek, így fejlődik annak megítélésében mit érdemes és mit nem érdemes tenni.

Pont úgy, ahogy bármi másban, ha cisnálsz valamit és látod, hogy a többieknek ez baromira nem tetszik, akkor megtnaulod, hogy ha együtt akarsz lenni a többiekkel, akkor ezt nem csinálod.


Szóval a reakció az ő szempontjából is fontos, tanulhat belőle.

2023. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

24


De ez tényleg egy idióta fsz. Akkor nem lenne értelme a lejáratókampânynak, ha ő sem folytatna azt mások ellen.

2023. febr. 2. 12:21
 28/30 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ezek a himsoviniszta hülyék maguk tehetnek róla, hogy nincs csajuk, gondolom ezt férfiként, de talán mindegy is mi a nemem.


Azt is gondolom, hogy minden ember egyenlő. Közhely, de le kell írni, újra meg újra... Marokkóban, ugye egy arab ország, a gyengébbek kedvéért, felvetettem a kérdést egy fiatal srácnak, ő azt mondta nem érti, nem érti miért lenne egy nő más, azt mondta hiszen mindannyian, nők és férfiak Isten ugyanolyan teremtményei vagyunk. Nem csak miatta, több ilyen duma volt, azóta látom, hogy arab és arab ország között is óriásiak a különbségek. Biztos vagyok benne, hogy vannak európai országok, melyek betegebbek Marokkónál. Magyarországon is vannak bőségesen problémák, bár lehet Marokkónál jobb a helyzet, de Európától távol vagyunk ebben is és egyre távolabb.


Viszont egyértelműen azt is gondolom, hogy ennek még bele kell férnie a szólásszabadságba. Az, hogy belőlem undort vált ki a faszi, még messze nem elég ők, hogy a Youtube ban-olja, nem szeretnék olyan Youtubot, ahol ez nem fér bele.

2023. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28 as én meg leszarom hogy mi van a távol keleten.. Tegyél lokálisan elveket vallom... aki valami tűzvészek miatt valami random távoli országnak utal pénzt... az pl számomra a világ legnagyobb idiótája. Dehát nem vagyunk egyformák.
2023. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
vagy pl az I love ukrajnás hülyeséég :D milyen élete van azoknak akik azt benyelik hogy ukrajna a nagy ártatlanság.. kb olyan háborús ország mint amerika. de.. mind1 hát mindenki elvan a kis burkában.. azt hisz amit akar
2023. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!