Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem a lányokhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a lányokhoz, nőkhöz szól elsősorban. Mitől lesz egy férfinek erős, jó szexuális kisugárzása? Eddig a nőknek ezt nem sikerült kifejteni, remélem ti a segítségemre lesztek!

Figyelt kérdés
Férfi szexuális kisugárzás

2023. jan. 30. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzást nem lehet leírni, azt látni kell. Hiába van egy jóképű férfi, nem biztos hogy lesz kisugárzása.
2023. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha ápolt kedves, udvarias es dudorodik a nadrágja
2023. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás egy megfoghatatlan, körbeírhatatlan fogalom.
2023. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


És a szenvedély? Azzal mi a helyzet?


Mitől lesz szenvedélyes egy szex?

2023. jan. 30. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A sok red pilles, magukat alfának tituláló coach is pont ezt szeretné neked elmondani, pedig szerintem a kisugárzás első feltétele, hogy nem osztod ilyesmikről az észt tiktokon. Aki erről beszél, vagy tudatosan próbálja kialakítani magában, az már régen rossz. Ez magától jön.

Ha mégis nagyon körül akarnám írni, számomra az olyan férfiaknak van erős szexuális kisugárzásuk, akik nem rinyálnak feleslegesen (bár ezt a nőktől is elvárom szexualitástól függetlenül), általában a legtöbb dologra tudja a megoldás (vagy legalábbis nem sík hülye semmiből, van józan paraszti esze), intelligens, művelt és ha nem komoly kapcsolatról van szó, hanem csak megkívánom, az se hátrány, ha sok nője volt előttem (és ezzel nem henceg. Amúgy komoly kapcsolatban se hátrány ez, csak semleges).

2023. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lesz egy étel ízletes, mikor érzed sósnak/sótlannak? Ez is ilyen, érzetre megy, leírni nem lehet. Vagy érzed a másikon, vagy nem, vagy jön belülről, vagy nem.
2023. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek más.
2023. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 akkor lesz szenvedélyes ha a partneredben tudsz annyi bizalmat, vágyat ébreszteni hogy az el tudja magát teljesen engedni és te is annak megfelelően felveszed vele a közös hullámhosszt. Erre sincs általános, univerzális recept mert ennek sincs mértékegysége, s ráadásul mindenkinél teljesen egyedi.
2023. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz megmondani. Ha megvan valakivel a kémia, és szívesen vagyok vele, akkor valószínűleg szexuálisan is vonzó számomra. De erre nincs egy séma, életemben három férfi iránt éreztem ezt, és nem sok közös volt bennük.
2023. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzi magát a bőrében. Ennyi, semmi több.
2023. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!