Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet egy pasival bírni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasival bírni hosszutávon?

Figyelt kérdés

Hogy allandóan f.szt verni kell meg sz.pni, ugrálni rajtuk, csábítani, jatszani a r.bancot.

A kapcsolat elején még szivesen a szerelemtől, meg akkor még belülről tele van az ember valami belső lökéssel, de egy idő mulva engem fáraszt, esetekben fáj, gyulladádaim lesznek a barátomtól, a szexkötelező lesz, amikor örülök már hogy vége a szexnek, benyögi hogy többmenetes lesz. megutálom az egészet.


Aztán más pasival megint az elején jó, élvezem, úgy ahogy aktívkodom, aztán egy idő mulva elmegy a kedvem.


A harmadikat kb 1 évig "szolgáltam" neki kellett a vibrator show is, meg minden ilyesmi, komolyan megváltás volt utána hogy lett egy szeretkezős barátom. Akivel persze egy idő mulva megint csak azt vártam hogy mikor nem kell szexelni.


A pasikkal az ágyban irto ritka ha nekem orgazmusom van, de ha van is, az is nagynehezen összehozott, masztival meg 5 perc es garantált. Pasikkal nem orgazmus miatt csinalom hanem csak szerelembol, de mindig kényszeres MUNKA lesz belole csak. Es amiért nincs miert csinalnom, nem kapok már semmit a kapcsolattol, igy kezdek menekulni is.



#rossz szex pasikkal
2023. jan. 31. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Az a probléma hogy Te nem élvezed.


Egyébként az alapján szuper nő lehetsz az ágyban amiket leírsz. Szomorú hogy a pasik nem foglalkoztak veled :(


Élvezetig kéne nyalni téged azt biztosan élvezted volna.

2023. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Arról nem a pasik tehetnek, hogy te nem tudsz lehorgonyozni senkinél. Kell az újdonság varázsa, az új bré. Ennyi. 43/F.
2023. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De szokott lemni orgazmusom.

Pl egyik ex reggelente ébresztett nyalva, orgazmus, es indul a nap.

Komolyan nem hiányzik nekem ez. Annyira sivár így. Akkor párszor jóvanazúgy, de úgy meg nem ismetelném. Nem élmény. Talán az unalmas orgazmus érzéshez tudnám hasonlitani.


A pasik is biztos ismerik ezt. Hogy na volt egy ürítés, meg aztaaa mekkorát élveztem közti különbséget.


Én már nem megyek rá arra hogy orgazmus miatt szexeljek valakivel. Csalódások tömkelege.

2023. jan. 31. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
#1 hát ha neked a leírtak alapján a kérdező szupernek tűnik az ágyban, akkor valószínűleg még nem voltál nővel.
2023. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
#4: Sztem meg elég odaadó lehet.
2023. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Odaadó? Tudod, mit jelent ez a szó egyáltalán? Megint mindenkit, aztán eldobja mint egy használt zsebkendőt. Az ilyen odaadó emberektől mentsen meg mindenkit a jóisten.
2023. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*megun mindenkit
2023. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!